GRY
 
 

Klara zachwyciła fanów Roberta i Ani Lewandowskich

Po raz pierwszy Dzień Ojca dla Roberta Lewandowskiego był wyjątkowy. Zobacz co napisał na swoim profilu.

Źródło: Facebook/Robert Lewandowski
fot. Źródło: Facebook/Robert Lewandowski
Burza wokół narodzin Klary, nowo narodzonego maleństwa Państwa Lewandowskich nie milknie. Fani śledzą każdego newsa i każdy krok młodych rodziców, czy to na spacerze z wózkiem, czy w na wakacjach. Klara rośnie i pewnie niebawem stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych córek sportowców.

Zobacz wzruszającą chwilę, kiedy Robert tuli Klarę:
 
 

Czy to przeznaczenie?

W wywiadach para chętnie opowiada jak się poznali i jak będą chcieli wychowywać swoje dziecko. Para poznała się latem w 2007 roku na Mazurach zanim rozpoczęli wspólną naukę w Akademii Wychowania Fizycznego. Okazało się, że oboje wpadli sobie w oko dopiero tam, mimo że trenowali w tym samym miejscu, a nawet bywało, że wracali razem do domu. On często powtarza, że wierzy w prawdziwą miłość, a Ania jest jego Jedyną. Ona natomiast cały czas podkreśla, że jej dom jest tam, gdzie Robert. To musiało się skończyć ślubem!

Zobacz także: Anna Lewandowska urodziła! Zobacz pierwsze zdjęcie Lewandowskiego z córeczką!
Redakcja poleca: Figura Roberta Lewandowskiego gwiazdą wystawy budowli z Lego na PGE Narodowym [WIDEO]
Potrzeba było 80 tysięcy klocków, aby kapitan naszej reprezentacji w piłce nożnej, Robert Lewandowski, jak żywy, stanął na wystawie budowli z Lego na PGE Narodowym. Obejrzyjcie relację wideo z wydarzenia w Warszawie i zobaczcie, do jakich gigantów sportu dołączył "Lewy".

Owoc wielkiej miłości

Kilka dni temu obchodzili 4. rocznicę ślubu, a chwilę później Robert Lewandowski mógł cieszyć się z pierwszego w swoim życiu Dnia Ojca. Z ust Anny Lewandowskiej padła deklaracja o wychowaniu córki w pokorze i szacunku do ludzi, co nie jest deklaracją zbyt częstą w świecie show biznesu. Klara to owoc miłości pielęgnowanej od lat, nic więc dziwnego, że wzbudza takie zainteresowanie. To nie zdarza się często. Życzymy wszystkiego najlepszego i czekamy na więcej zdjęć!

Źródło: polki.pl, gala.pl, polskatimes.pl
 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj