Księżna Kate jest w trzeciej ciąży
fot. Instagram/katemidleton

Z ostatniej chwili! Księżna Kate jest w kolejnej ciąży? Jest oficjalne oświadczenie!

Od kilku miesięcy media spekulowały, czy księżna Kate i książę William spodziewają się kolejnego dziecka. Mamy oficjalne oświadczenie rodziny królewskiej!
Hanna Szczesiak
Księżna Kate jest w trzeciej ciąży
fot. Instagram/katemidleton
Gdy podczas pobytu w Polsce księżna Kate zażartowała, że ona i książę William powinni mieć więcej dzieci, media na całym świecie zaczęły się zastanawiać, czy w rodzinie królewskiej pojawi się kolejne royal baby. Na rozwianie tych wątpliwości nie trzeba było długo czekać!

Księżna Kate jest w ciąży?

To oficjalne: Księżna Kate jest w ciąży! Na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Twitterze pojawiło się oświadczenie, że książę William i księżna Kate spodziewają się trzeciego dziecka – już wkrótce George i Charlotte będą mieli rodzeństwo!

W oświadczeniu czytamy, że para książęca z radością informuje, że księżna Cambridge, Kate, oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka. Rodzina królewska, wraz z królową Elżbietą II, jest zachwycona informacją ciąży.

Zobaczcie oświadczenie:
 
Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?

Wizyta Williama i Kate w Polsce

Przypominamy, że podczas wizyty w Polsce William i Kate uczestniczyli w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami. To tam, gdy para otrzymała w prezencie Szumiącego Misia Whisbear, księżna zażartowała "Będziemy musieli mieć więcej dzieci". Czy już wtedy była w ciąży? Nie wiadomo. ;)
 

Zobacz także: William i Kate planują trzecie dziecko?! O słowach księżnej piszą wszystkie portale!

Źródło: Twitter/Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy