Laurka dla mamy

Laurki na Dzień Matki od serca. Piękne szablony do druku i kolorowania

Laurka dla mamy to najwdzięczniejszy prezent od dziecka. Dzień Mamy bez laurki? Nigdy w życiu! Imieniny, urodziny? Również! Zobacz piękne wzory laurek na Dzień Matki i inne okazje. Wybierz kolorowankę, wydrukuj i pokoloruj razem z dzieckiem.
Magdalena Drab
Laurka dla mamy
Laurka na Dzień Mamy, wykonana samodzielnie lub z pomocą kogoś dorosłego, będzie idealnym upominkiem od dziecka. Mamy dla was wzory laurek dla mamy, które wystarczy wydrukować i pokolorować. Dopiszcie jeszcze wierszyk dla mamy lub odpowiednie życzenia z okazji Dnia Matki i gotowe! To nie będą zwykłe kartki, ale wyjątkowy prezent z osobistymi życzeniami i podziękowaniem dla mamy. 

Laurki dla mamy – kolorowanki od druku:

Laurka na Dzień Matki – dziewczynka z prezentami

Laurka jest dwustronna. Na transparencie, który trzyma dziewczynka, można napisać miłe słowo, a na odwrocie umieścić wiersz z okazji Dnia Matki. Może to być także oczywiście klasyczne wyznanie „kocham cię”.
 
Laurka dla mamy: dziewczynka z prezentami do kolorowania
Redakcja poleca: Prezent na Dzień Matki: ozdobna świeczka. Maluch pęknie z dumy!
Na Dzień Mamy najlepszy będzie prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Ozdobna świeca jest prosta do zrobienia, a w dodatku bardzo efektowna. Idealna na Dzień Matki!

Laurka dla mamy w serduszka i kwiaty z okazji Dnia Matki

Dzieci uwielbiają rysować kwiatki i serduszka! Tym razem mogą je pokolorować i wręczyć ukochanej mamie. Wystarczy, że wydrukujesz ten szablon. 

 
Laurka dla mamy: serca i kwiaty do kolorowania

Składana laurka z dziewczynką trzymającą baloniki dla mamy

Ta prosta laurka nadaje się na wiele okazji, nie tylko na Dzień Matki. Dziecko może pokolorować ją i wręczyć mamie również z okazji urodzin, imienin lub bez okazji... jako dowód swojej wielkiej miłości. Po prostu ją wydrukuj i już! 

 
:Laurka na Dzień Matki dziewczynka z kwiatami do kolorowania

Laurka z chłopcem trzymającym kwiaty dla kochanej mamusi

Nie tylko dziewczynki wręczają laurki. Mamy również wersję laurki z chłopcem, który trzyma bukiet. Idealna dla synka, który chce pokazać mamie, jak ją kocha.  

 
Laurka dla mamy od synka: chłopiec trzymający kwiaty
 

Laurka dla mamy od synka – chłopczyk z prezentem

Kolejna propozycja to laurka z chłopcem, który trzyma prezent. Co jest w środku? Wszystko zależy od wyobraźni. Co wpisać na odwrocie – na naszym serwisie znajdziesz propozycje krótkich wierszyków i życzeń dla mamy. W sam raz do laurki.

 
Laurka dla mamy od synka na Dzień Matki

Laurka dla mamy z motywem serc na Dzień Matki i inne okazje

Mnóstwo serc na laurce to to, co mamy uwielbiają najbardziej. A dzieci lubią je kolorować na przeróżne sposoby. To może być bajecznie tęczowa laurka

 
Laurka dla mamy: serduszka

Uniwersalna laurka dla mamy z kwiatami

Klasyczne kwiaty w bukiecie. Dodatkowo ozdobione są wstążką. A w środku przepiękne dziecięce wyznanie miłości np. w postaci tekstu znanej piosenki dla mamy. Czego chcieć więcej? 

Laurka na Dzień Matki: kwiaty dla kochanej mamusi

Laurka dla mamy z kolorowym bukietem kwiatów

Strojny bukiet różnych kwiatów to nasza ostatnia propozycja. Będzie idealna dla tych dzieci, które są precyzyjne i lubią kolorować najmniejsze szczegóły. Ciekawe, jakie barwy może otrzymać tak duży bukiet kwiatów... Jeśli dziecko jest uzdolnione plastycznie, do kwiatków z laurki może dołączyć również własnoręcznie zrobiony wazonik.

Laurka na Dzień Matki kolorowy bukiet kwiatów

Aby kolorowanka wyszła efektownie i zachwyciła mamę, przydadzą się dobre kredki i pisaki.Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 23 głosy

Zobacz także

Popularne tematy