Małgorzata Socha na wręczeniu nagród miesięcznika "Mamo, To Ja"
fot. fot. Marek Jaśkiewicz

Małgosia Socha zdradza, że chce mieć więcej dzieci!

Małgosia Socha była jurorką w kolejnej edycji prestiżowego konkursu prowadzonego na łamach magazynu "Mamo, To Ja". Razem z córeczką Zosią testowała produkty dla dzieci, razem je oceniały. Nagrody HIT Najlepsze dla Dziecka przyznano aż 18 kategoriach. W czasie wręcznia nagród Małgosia opowiedziała nam o swoich planach...
Magda Klimkowska
Małgorzata Socha na wręczeniu nagród miesięcznika "Mamo, To Ja"
fot. fot. Marek Jaśkiewicz

Zasady konkursu prowadzonego przez miesięcznik "Mamo, To Ja" są proste. Producenci i importerzy najróżniejszych rzeczy dla dzieci przesyłają je do redakcji miesięcznika "Mamo, To Ja". Stąd trafiają do jurorów. W tym roku byli to:

  • Małgosia Socha, aktorka, z córeczką Zosią
  • Agnieszka Tomaszuk, czytelniczka "Mamo, To Ja" z synkiem Mateuszem
  • dr Joanna Witek, internistka i diabetolożka, mama Michała
  • dr Katarzyna Łokowska-Smorawska, dermatolożka, mama Tymka
  • Magda Klimkowska, redaktorka naczelna "Mamo, To Ja"
Jurorzy wspólnie z dziećmi testują wszelkie produkty, potem oceniają je (wypełniając kwestionariusze), głosy są zliczane i wyłaniani zwycięzcy. W tym roku przyznano nagrody 18 kategoriach + nagrodę specjalną: Idea Przyjazna Dziecku (uhonorowano ją specjalne wagony przyjazne dzieciom w PKP Intercity).

Socha: rola mamy to najważniejsza rola w życiu

Małgosia Socha przyznała, że bycie jurorką bardzo się jej podobało. Testowanie produktów wspólnie z Zosią było dobrą zabawą. Ale podkreśliła też, że wie, iż takie konkursy są bardzo pomocne młodym mamom.
– Wiem, że mamy potrzebują wskazówek, co warto kupić, co jest przetestowane, sprawdzone i polecane przez inne mamy. Dzięki takim podpowiedziom, które można znaleźć w "Mamo, To Ja" ja poczułam się pewniej w mojej najważniejszej życiowej roli: w roli mamy – mówiła Socha.
Aktorka przyznała nam, że Zosia jest spokojnym, grzecznym aniołkiem, która za kilka dni będzie świętować pierwsze urodziny. Mała grzecznie śpi, dobrze je (ostatnio już tylko raz w ciądu nocy), nie jest tzw. absorbującym dzieckiem. Prawie zawsze ma dobry humor! Socha planuje drugie dziecko, zdradziła nawet, że myśli o trzecim! – Nie spieszę się bardzo, ale takie mam marzenia. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować ten plan przed czterdziestką. Ale z planami różnie bywa. W pierwszą ciążę też nie zaszłam tak szybko, jak chciałam – opowiadała szczerze.
Redakcja poleca: Jak dziecko uczy się i rozwija przez zmysły? [WEBINAR 1.]
Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem” i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.

Zwycięzcy = najlepsi

Zwycięzców oraz wszystkich nominowanych w tym konkursie możesz zobaczyć w najnowszym numerze "Mamo, To Ja".
Kup E-wydanie majowego numeru "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy