Maria Niklińska opowiada, jak zaczynała swoją karierę - film

Przez 8 lat prowadziła program 5-10-15, później przyszedł czas na film i teatr. Jak Maria Niklińska wspomina początki swojej kariery? Obejrzyj film.

Zobacz inne z serii: Znane gwiazdy o tym, jak zaczynały karierę (6)

Jako nastolatka prowadziła popularny program dla dzieci i młodzieży 5-10-15, a po skończeniu Akademii Teatralnej zaczęła grać w spektaklach reżyserowanych m.in. przez Jana Englerta ("Śluby panieńskie", oraz filmach (m.in. "Ja wam pokażę!", "Stara baśn") i serialach ("Klan", "Na dobre i na złe"). Jak wspomina początki swojej przygody z aktorstwem i telewizją i czy lubi to, że jest rozpoznawalna? Obejrzyj film.

 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy