Pierwsze kroki córeczki Marka Zuckerberga
fot. Facebook/Mark Zuckerberg

Ten film ma już ponad 13 milionów wyświetleń! Znacie tego tatę?

Pierwsze kroki dziecka to wyjątkowy moment w życiu każdej rodziny. W jaki sposób upamiętnić tę chwilę? Poznaj sposób Marka Zuckerberga!
Hanna Szczesiak
Pierwsze kroki córeczki Marka Zuckerberga
fot. Facebook/Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, opublikował krótki film (oczywiście na swoim profilu na Facebooku!), na którym jego córeczka stawia pierwsze kroki. Zachowanie Zuckerberga i pierwsze kroki małej Max są naprawdę rozczulające, ale ten film to także inspiracja dla rodziców, którzy zastanawiają się, w jaki sposób upamiętniać ważne momenty w życiu dziecka.

Film, który opublikował Zuckerberg, został nakręcony w technologii 360 stopni. "Kiedy byłem dzieckiem i postawiłem pierwsze kroki, moja mama zapisała tę datę w albumie. Kiedy dzieci mojej siostry zaczynały chodzić, siostra nagrywała je i robiła im zdjęcia. Kiedy Max zaczęła chodzić, chciałem uchwycić całą scenerię w technologii 360 stopni, żeby nasi przyjaciele i nasze rodziny mogły poczuć się tak, jakby byli z nami. Oto efekty" – napisał Zuckerberg przy filmie.

Zobaczcie film:
 

Nie każdy rodzic pobiegnie do sklepu po kamerę sferyczną, żeby móc nagrywać filmy z wykorzystaniem technologii 360 stopni. Po pierwsze, ceny takich kamer mogą przyprawić o zawrót głowy. Po drugie, wielu rodziców woli tradycyjne formy upamiętniania ważnych momentów w życiu ich dzieci – zdjęcia i standardowe filmy w zupełności wystarczają.

W poście Zuckerberga rozczuliło mnie wspomnienie albumów, w których rodzice zapisywali ważne daty w życiu ich dzieci... Pamiętacie takie albumy? A może prowadzicie podobne księgi wspomnień dla swoich dzieci? Podzielcie się z nami, w jaki sposób utrwalacie chwile z dzieckiem. Czekamy na wasze komentarze! :)

Czytaj także: Ta kobieta urodziła na Facebooku. Czy to nie jest przesada?
Redakcja poleca: Kiedy dziecko zaczyna chodzić - film
Zobacz, jak dziecko stawia pierwsze kroki. Nasz ekspert tłumaczy, przez jakie etapy w nauce chodzenia dziecko powinno przejść.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy