Mąż Kaczorowskiej o porodzie: „Urodziliśmy Gabi RAZEM”
fot. Instagram/Kolaż mamotoja.pl

Maciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej o porodzie: „Urodziliśmy Gabi RAZEM”

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej, Maciej Pela, zdradził szczegóły przyjścia na świat drugiej córki. Był z żoną podczas porodu i z dumą ogłosił, że pomagał żonie, kiedy ta rodziła Gabrysię.
Sylwia Arlak
Mąż Kaczorowskiej o porodzie: „Urodziliśmy Gabi RAZEM”
fot. Instagram/Kolaż mamotoja.pl
Agnieszka Kaczorowska urodziła swoją drugą córeczkę, Gabrysię. Aktorka podzieliła się tą radosną nowiną w czwartek 29 lipca. Teraz poznaliśmy szczegóły porodu. Okazuje się, że gwiazda miała w swoim mężu wielkie wsparcie. Taki partner to skarb!

Maciej Pela krzyczał razem z żoną 

Maciej Pela towarzyszył ukochanej podczas porodu. Na swoim profilu na Instagramie napisał, że był bardzo dumny ze swojej żony. Przyznał, że zbliżył się do niej jeszcze bardziej. 

„To zaczynamy kolejną rundę! Jest wspaniale! I choć ze względu na ograniczenia nie mogę być tyle czasu z żoną, ile bym chciał… to był to wyjątkowy poród. Dwa lata temu nie sądziłem, że mogę jeszcze bardziej zbliżyć się do Agi w trakcie tego cudownego momentu” – zaczął swój wpis na Instagramie, dodając, że pomagał w najtrudniejszych momentach porodu:
„Okazuje się, że leżąc na materacu, podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu, synchronizując oddech i krzycząc razem z nią, byłem w tym jeszcze bardziej”.
 

Internauci poruszeni

Wpis Macieja Peli poruszył internautów. Pod jego postem posypało się mnóstwo gratulacji.
  • „Ogromnie gratuluję. Super rodzinka!”;
  • „Dużo zdrowia dla Mamy i malutkiej”;
  • „Gratulacje. Też mam córkę Gabi i jest cudowną nastolatką” –  pisali jego obserwatorzy. Imię Gabriela ma bardzo wyjątkowe znaczenie – ciekawe, czy para kierowała się nim przy wyborze?

Komentarz zostawiła także Agnieszka Kaczorowska: „To było mistrzostwo świata. I ja kocham!”.
 

Jeszcze raz gratulujemy Agnieszce Kaczorowskiej i Maciejowi Peli. Przypomnijmy, że małżeństwo wychowuje 2-letnią córkę Emilkę. Cała rodzina już niedługo spotka się w domu. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy