"Piorun i magiczny dom" - zobacz zwiastun filmu dla dzieci

"Piorun i magiczny dom" to bajka, która pokazuje jak zwierzęta i zabawki, podczas nieobecności właściciela, toczą zaciętą walkę o swój dom. Zobacz, jak sobie poradzą.
Mały kotek Piorun, szukając schronienia przed burzą, przez przypadek trafia do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Staruszek okazuje się bardzo oryginalnym człowiekiem, ponieważ żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka ze swoimi zwierzątkami oraz dużą kolekcją robotów i zabawek, które ożywają.
Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego podstępny członek rodziny spróbuje przekonać go do sprzedaży domu. Współlokatorzy staruszka opracują plan, aby go powstrzymać – zamieniają miejsce zamieszkania w nawiedzony dom, a Piorun odnajduje w sobie moce żeby pomóc nowym przyjaciołom. 

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Dominikę Kluźniak, Wiktora Zborowskiego, Jarosława Boberka, Jerzego Kryszaka, Marcina Hycnara i Mateusza Cerana.

Fabuła filmu „Piorun i magiczny dom” oparta jest podobnej produkcji w 4D sprzed około dziesięciu lat. Tego typu film trwa zwykle 10-15 minut (obraz w 3D, który w sali kinowej oddziałuje dodatkowo na inne zmysły). W tym przypadku był to 12-minutowy Haunted House (ang. nawiedzony dom).
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy