Anna Bardowska, znana z drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony", to bardzo aktywna kobieta. Przede wszystkim jest mamą, na początku listopada urodziła drugie dziecko, córeczkę Liwię. Spełnia się także jako instagramowa influencerka, prowadzi dwa kanały na YouTubie - jeden z mężem Grzegorzem, poświęcony tematyce rolniczej, drugi lifestylowy. Teraz wydała książkę, której przedsprzedaż właśnie ruszyła.

Reklama

Anna Bardowska i jej „Skarby Wsi”

Książka nosi tytuł „Skarby Wsi” i jest napisana wierszowanym tekstem. „Życie na wsi to nie tylko piękne krajobrazy i sielanka, to przede wszystkim ciężka praca rolników. Jako żona rolnika, a jednocześnie pedagog, postanowiłam opisać to, co dzieje się w naszym gospodarstwie i na naszych polach” - napisała na swoim Instagramie rolniczka.

„Z wielką radością i strachem ogłaszamy, że od teraz można kupić moją książeczkę dla dzieci ????. Zamówienia można składać na stronie : ⚡ www.sklep.bardowscy.pl ⚡” - napisała żona rolnika na swoim profilu.

Młoda mama już wcześniej pochwaliła się, że jest stuprocentową autorką, po napisaniu tekstu sama szukała do niego ilustratora i „ogarniała wszystkie tematy dodatkowe, które wychodziły dopiero w praniu”, gdyż jest samoukiem. Autorem ilustracji jest Daniel Włodarski, któremu w poście podziękowała za pracę.

Gratka dla fanów

Sprzedaż książki już ruszyła w internetowym sklepie Bardowskich. Jej koszt to 15,99 złotych. Anna przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Do każdej książeczki kupionej do 26 grudnia, dla chętnych dopisze z mężem własnoręczną dedykację.

Zobacz także

Na reakcje nie trzeba było długo czekać, pod postem od razu pojawiły się informacje o złożonym zamówieniu kupna książki i prośbie o dedykację.

Kim są Anna i Grzegorz Bardowscy?

Anna i Grzegorz poznali się na planie 2. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony". Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Niedługo po programie zaręczyli się, a następnie wzięli ślub. Para doczekała się już dwójki dzieci - synka Jasia (3 lata) i córeczki Liwii, która przyszła na świat 6 listopada. Anna Bardowska mówiła, że chce mieć dużo dzieci, więc nie wykluczone, że w tej sprawie nie powiedziała z mężem jeszcze ostatniego słowa...

Źródło: Instagram

Zobacz też:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama