GRY
 
 

Tato, To Ja - superporadnik dla fajnych ojców

Idealny dla taty, który dopiero czeka na narodziny dziecka, oraz dla taty, którego skarb jest już na świecie. Jedyny poradnik, w którym można zobaczyć (i w końcu zrozumieć), jak bezpiecznie nosić, kąpać, ubierać czy karmić dziecko. Na serio, krótko, zadaniowo. Dla fajnych ojców.

okładka Tato, To Ja
„Tato, To Ja” to wydanie specjalne „Mamo, To Ja”. Powstało, bo tego chcieli sami ojcowie. Pisali do nas na facebooku, że czują się pomijani. Na warsztatach organizowanych przez „Mamo, To Ja” mówili, że w pismach jest za mało ojców, za mało dla ojców. Wszyscy zwracają się głównie do mamuś...
„Tato, To Ja” powstało specjalnie z myślą o ojcach i jest zupełnie inne niż „Mamo, To Ja”. Niby tematy podobne, ale inaczej napisane, z innej perspektywy, innym językiem. Krótko, po męsku i zadaniowo. Bo przecież faceci inaczej przeżywają ciążę, narodziny i wychowywanie dzieci.

W magazynie znalazły się m.in. takie działy:
  • Ciąża - szczególnie polecamy teksty o seksie w ciąży (jak to robić bezpiecznie?) i męskiej obecności przy porodzie.
  • Instrukcja obsługi - tutaj mnóstwo praktycznych rad, zdjęć, podpowiedzi, jak kąpać, nosić, ubierać, karmić niemowlaka. Jest też po męsku o przewijaniu, usypianiu...
  • Doktor Tata - wszystko o zdrowiu. Wszystko ważne!
  • Szkoła życia z dzieckiem - od pępkowego, przez sprawy urzędowe (jak zarejestrować dziecko, kiedy i jaki urlop należy się tacie), kryzys w związku po narodzinach dziecka po rozmowę z psychologiem, o tym, po co jest ojciec.
  • Tata na zakupach - auto rodzinne, fotelik, wózek. Zakupów będzie sporo, radzimy, jak nie wydawać głupio pieniędzy.
  • Ojciec karmiący - nie może tylko piersią. Wszystkie inne opcje - od mleka do obiadu - opisane.
To magazyn dla fajnych ojców. Wiemy, że jest wielu takich, którzy dumnie czekają na poród, chętnie uczestniczą w wychowaniu dziecka. Są też ci wciąż trochę wycofani, niepewni. Ich „Tato, To Ja" przekona, że bycie tatą to najwspanialsze zadanie dla faceta!

„Tato, To Ja” jest na rynku od 15 kwietnia do końca czerwca 2014 roku. Lakierowana, twarda okładka, 108 stron. Cena tylko 4,99 zł.
Możesz też kupić e-wydanie „Tato, To Ja" na naszej stronie czytamy-magazyny.pl

Polecamy też cały dział TATA w babyonline.pl, który powstaje specjalnie z myślą o ojcach!
Redakcja poleca: Co w najnowszym „Tato, To Ja”? Obejrzyj film i zajrzyj do środka numeru!
„Tato, To Ja” to wydanie specjalne „Mamo, To Ja” i jedyny w Polsce poradnik dla ojców. Powstał na specjalne życzenie mężczyzn, którzy chcą dobrze sprawdzić się w roli taty. Obejrzyj film i zobacz, o czym piszemy w tym numerze.
Doładuj
Przeładuj