Fisher-Price®
fot. Fisher-Price®

Wygraj 1 z 30 Szczeniaczków od Fisher-Price® Konkurs "Zabawy, które wywołują uśmiech!"

Pokaż, jakie zabawy wywołują największy uśmiech na twarzy Twojego dziecka i wygraj edukacyjne zabawki dla malucha.
Fisher-Price®
fot. Fisher-Price®
Zabawa to prawdziwy żywioł dla dziecka i doskonały sposób na relaks oraz skuteczną  naukę. A twoje dziecko czym najbardziej lubi się bawić? Przepada za edukacyjnymi grami czy może uwielbia pluszowe zabawki, z którymi wspólnie śpiewa piosenki? Bez względu na formę rozrywki, chyba nie ma lepszej zabawy od tej, która wywołuje radość na twarzy. Pokaż na zdjęciu, jakie zabawy wywołują największy uśmiech na twarzy Twojego dziecka, weź udział w konkursie i wygraj 1 z 30 nagród od Fisher-Price®.

Nagrody

10 x Szczeniaczek u lekarza. Ten interaktywny zestaw to zdrowa dawka nauki i radosnej zabawy dla Twojego małego doktora! Szkrab będzie mógł zbadać szczeniaczka, przez co nauczy się odgrywania pierwszych ról. Będzie miał też okazję do zapoznania się z rozmaitymi narzędziami medycznymi, dzięki czemu będzie czuć się bardziej komfortowo na wizycie u prawdziwego lekarza. Podczas badania Szczeniaczka maluch usłyszy radosne piosenki i wypowiedzi na temat nazw części ciała czy kolorów, a także angielskie słówka i nie tylko. Dodatkowo, dzięki wbudowanej technologii „Poziomy nauki” edukacyjna zabawa „rośnie” razem z dzieckiem.10 x Szczeniaczek Uczniaczek. Ta zabawka jest nie tylko mięciutka, ale i gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Szczeniaczek reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko uczy się w swoim tempie, Szczeniaczek ma wbudowaną technologię Poziomy nauki: odkrywanie (dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko), zachęcanie (radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała)oraz naśladowanie (wypowiedzi i piosenki zachęcają do zabawy i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka). Zaletą Szczeniaczka jest możliwość wybrania poziomu, który będzie najodpowiedniejszy na danym etapie rozwoju malucha.

10 x Nowa Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka. Jest równie mięciutka jak jej brat i także uwielbia przytulanie. Posiada te same funkcje, co Szczeniaczek Uczniaczek, czyli reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą słówek, nazw części ciała, kolorów oraz kształtów. Zabawka oferuje całe mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy, jakimi są odkrywanie, zachęcanie i naśladowanie.

Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Fisher-Price®.

Zobacz także

Popularne tematy