GRY
 
 

21-letni dzidziuś. Wzruszająca sesja podbiła Internet

Sprawdź dlaczego rodzice tak potraktowali swojego syna?

Duffi Crowson | Chaotic Perfection Photography
fot. Duffi Crowson | Chaotic Perfection Photography
To zdjęcie uzyskało na Facebooku 24 tys. polubień i tysiąc udostępnień. Historia jaka kryje się za sesją fotograficzną jest wzruszająca i zadziwiająca. Ta para to dowód na to, że pierwsza miłość pozostaje w sercach na całe życie, a los lubi do niej powracać.

To łączy na całe życie

Hayes i David spotykali się jeszcze w liceum. Miłość nie trwała jednak zbyt długo, bo tylko 1,5 roku. Niedługo po rozstaniu Hayes powiedziała Davidowi, że jest w ciąży. Mimo tego, nie zdecydowali się na odbudowanie swojego związku i po jakimś czasie oboje założyli nowe rodziny. Hayes przejęła opiekę nad Claytonem, ale urodziła również drugie dziecko. David ożenił się i w drugim związku miał także dwoje dzieci. Jego małżeństwo dobiegło jednak końca. W tym czasie razem z Hayes postanowili skupić się na Claytonie i wspólnie zadbać o jego potrzeby i stabilizację. Kiedy David ożenił się po raz kolejny, obydwie pary zaprzyjaźniły się. Mąż Hayes umarł w 2013 roku. David pomagał jej w tym trudnym czasie tak jak Hayes, która wspierała go w czasie choroby jego żony zdiagnozowanej rok później i w rezultacie - straty małżonki w 2014 r. Miłość między nimi po tych smutnych wydarzeniach odżyła z siłą większą niż dotychczas.  

Zobacz także: Gdzie znaleźć miłość w związku po urodzeniu dziecka? Odpowiedź znajdziesz na facebooku
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Dziecko zawsze będzie dzieckiem

To zrządzenie losu sprawiło, że oboje przypomnieli sobie, że Clayton nie miał zdjęć jako niemowlę. Aby uczcić powrót do czasów sprzed 24 lat, postanowili zrealizować zaskakującą sesję zdjęciową, której efekty docenił cały świat. Ich pierwsze dziecko stało się łącznikiem na całe życie i zawsze nim pozostanie mimo wieku.

Zobacz wpis:

Źródło: babble.com, Facebook
Doładuj
Przeładuj