Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla drugiej córki. Miała już podobne modele
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla drugiej córki. Miała już podobne modele

Agnieszka Kaczorowska spędza z rodziną urlop w Chorwacji i Włoszech. Przy okazji wakacyjnych kadrów tancerka pochwaliła się nowym wózkiem dla drugiej córki, Gabrysi. Jest elegancki, pakowny i... nie tak drogi, jak można byłoby przypuszczać.
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla drugiej córki. Miała już podobne modele
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska w końcu wybrała się na długo wyczekiwany urlop. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza relacje z kolejnych miast. Przy okazji pochwaliła się też nowym nabytkiem: wózek dla młodszej córki, Gabrysi, to klasyczny, bardzo elegancki model.

Agnieszka Kaczorowska stawia na klasyczne modele wózków

„Towarzyszył nam w CAŁEJ podróży i spisał się na medal. Testujemy go, od kiedy Gabi jest z nami, a teraz mamy dla Emi też leciutką spacerówkę” – napisała aktorka na Instagramie, prezentując czarno-beżowy model (z brązowymi skórzanymi elementami i wstawkami) marki Shom z linii Shom Elegance by Roberto Verino. Taki wózek kupimy za ok. 3500 zł. Podobną cenę miał też wózek dla starszej (dziś już dwuletniej) córki.
 

Swego czasu gwiazda zachwalała też wózek mniej popularnej marki Twistshake. Jak pisała w swoich mediach społecznościowych, model łatwo się prowadzi i jest bardzo lekki. Co ważne, można go kupić już za około dwa tysiące złotych. Można go czasem także upolować na promocji. 
 

Wózki w cenie samochodu

Trzeba przyznać, że w porównaniu z wieloma innymi celebrytami wózki Agnieszki Kaczorowskiej prezentują się dość skromnie. Niektóre z nich potrafią kosztować niemal tyle, co samochód. Anna i Robert Lewandowscy, podobnie jak Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, kupili wózek za ponad 10 tysięcy złotych. Natalia Siwiec i Ania Starmach wydały na wózki dla dziecka 15 tysięcy złotych, a Izabela Janachowska aż 20 tysięcy złotych. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy