Agnieszka Kaczorowska wybiera imię dla dziecka
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska wybiera imię dla córki. Prosi o pomoc internautów

Agnieszka Kaczorowska stanęła przed poważnym wyzwaniem: musi wybrać imię dla drugiej córki. Poród zbliża się wielkimi krokami!
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska wybiera imię dla dziecka
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i pokazuje fanom skrawki ze swojego życia. To dzięki Instagramowi możemy zobaczyć, jak przebiega ciąża aktorki. 

Agnieszka Kaczorowska prosi o pomoc swoich fanów

Tym razem tancerka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. W najnowszym poście zwróciła się do fanów i poprosiła ich o pomoc. „Cudowności nasze kolejne, jak ci dać na imię? Musi pasować do nazwiska Pela i chciałabym, aby też ładnie komponowało się z Emilką, Emi, Emisią. Do tego wiele imion zajętych, gdyż blisko w rodzinie... Trudny wybór...” – napisała Agnieszka Kaczorowska, dodając: „Mamy jeden pomysł, ale może wy jeszcze podrzucicie coś ładnego?”.
 

Fani gwiazdy prześcigali się w odpowiedziach:
„Zdecydowanie Amelia. Amelia Pela, równie piękne jak Emilia, takie delikatne, dostojne i nie da się przeinaczyć. Emi Ami, Emisia Amisia”;
„Piękne imię to Liliana lub Marcelina”;
„Ania. Anie są fajne” – pisali obserwatorzy Agnieszki Kaczorowskiej.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska od 2018 r. jest żoną Macieja Peli. Rok po ślubie na świat przyszła ich pierwsza córka, Emilia. Teraz para spodziewa się drugiego dziecka.
 

A wy co doradzilibyście Agnieszce Kaczorowskiej?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Będzie córeczka? Weronika Rosati odpowiada [WIDEO]
Aktorka potwierdza informacje o ciąży i chętnie pozuje na ściance pokazując widoczny już ciążąwy brzuszek.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy