Agnieszka ze  „ŚOPW” pokazała sesję ciążową. Mówi, jak się czuje
fot. Instagram

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. Zdradziła, jak się czuje

Agnieszka z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” opublikowała efekty kolejnej sesji zdjęciowej. Przyszła mama z dumą eksponuje ciążowy brzuszek. Na zdjęciach towarzyszy jej mąż.
Sylwia Arlak
Agnieszka ze  „ŚOPW” pokazała sesję ciążową. Mówi, jak się czuje
fot. Instagram
Agnieszka Łyczakowska-Janik i jej mąż Wojciech Janik co jakiś czas biorą udział w sesjach zdjęciowych. Ta ostatnia była jednak wyjątkowa, bo zrobiona we trójkę. Uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” mogła już zaprezentować na zdjęciach pokaźny brzuszek.

Agnieszka Łyczakowska-Janik kwitnie w ciąży

Efekty sesji zdjęciowej możemy podziwiać na profilu przyszłej mamy na Instagramie. Przy okazji zdradziła, jak przechodzi ciążę. Okazuje się, że to dla niej bardzo emocjonujący czas. 

„Ciąża to stan, w którym kobieta poznaje tak naprawdę samą siebie. Zmiany, jakie w nas zachodzą w tym okresie, są tak różnorodne, że aż czasem niewiarygodne, ile spotka kobietę przez te dziewięć miesięcy. Kobiety różnie przechodzą ten okres, jedne powiedzą, że ciąża to pestka, drugie nie zaliczą tego stanu do miłych wspomnień” – napisała, dodając, że czuje wdzięczność za możliwość noszenia maleństwa pod swoim sercem.

Przyznała, że w ciąży przeżyła zarówno chwile grozy, jak i chwile radości. Jak jednak sama zaznaczyła, nie oddałaby tych uczuć nikomu. „Tak samo, jak z moich ust nie wypłyną słowa, że ciąża to trudny czas” – zakończyła swój wpis na Instagramie.
 

Fani zachwycają się efektami sesji zdjęciowej

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Internauci są zachwyceni zdjęciami. Ich zdaniem Agnieszka promienieje w ciąży:
  • „Człowiek sam do siebie się uśmiecha”;
  • „Sesja przepiękna, Wy wyglądacie cudnie”;
  • „Piękniejesz w ciąży jeszcze bardziej”;
  • „Piękni wy”;
  • „Przepiękna zdjęcia” – pisali internauci. 
 

Przypomnijmy, że Agnieszka i Wojtek poznali się na planie czwartej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Niedawno ogłosili, że spodziewają się córeczki. 

A wy jak wspominacie czas oczekiwania na malucha?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy