Kate Hudson
ONS
Aktualności

Kate Hudson umie się bawić. Zobacz jej prywatne zdjęcia

Czy każda gwiazda ma muchy w nosie, dwóch ochroniarzy i cztery nianie do pomocy przy swoim dziecku?

Kate Hudson znana jest ze swobodnego podejścia do bycia gwiazdą. Zawsze z uśmiechem na twarzy i szaloną fryzurą na głowie. Nie zawiodła i tym razem. Czekając z synem na lotnisku na swój samolot postanowiła się trochę zabawić. Wspólnie nagrali śmieszny filmik, który zamieścili w Internecie. Nagranie z miejsca zdobyło dużą popularność, a publika doceniła bardzo profesjonalne ruchy obojga tancerzy.

 

 


Cały profil Kate Hudson pokazuje, że świetnie się czuje w roli matki, nie tylko gwiazdy.  A Ty lubisz robić sobie zdjęcia i filmiki ze swoim dzieckiem?

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

brzuch po porodzie
Mama
Tak wygląda brzuch po porodzie - mama dwójki dzieci ujawnia prawdę
Zdjęcia mogą wydawać się szokujące. Ale właśnie tak wygląda prawda o silnym kobiecym ciele, które wydaje na świat dziecko. I pora to zaakceptować!

Szybki powrót do szczupłej figury po porodzie to mit! – twierdzi blogerka Julie Bhosale, która postanowiła publicznie pokazać, jak wygląda po drugiej ciąży . Na zdjęciach 24 godziny, 2 dni, tydzień i w końcu 14 tygodni po porodzie widać uśmiechniętą mamę z uroczym noworodkiem. W oczy rzucają się też rozstępy, cellulit i obwisła skóra na brzuchu.  Polecamy: Dlaczego nie chudniesz po porodzie - 5 najczęstszych błędów   fot. Julie Bhosale   Po co Julie to zrobiła? Oto jej przesłanie: Jestem mamą. Jestem zmęczona i obolała. Mam sflaczały brzuch i rozstępy. Jestem mamą. Stworzyłam, urodziłam i wychowuję dwóch wspaniałych synów. Jestem mamą. Jestem odpowiedzialna za życie dwóch maluchów, każdej nocy i dnia, każdego tygodnia, do końca mojego życia. (…) Ty też jesteś mamą. Jesteś zmęczona i obolała. Masz rozstępy i obwisły brzuch. Ty też żyjesz w świecie, który osądza cię po wyglądzie. Nie po tym, jaka jesteś, co czujesz. I co poświęciłaś. Ale pamiętaj… Jesteś piękna, wspaniała, jesteś mamą. Julie uważa, że tym, do czego każda kobieta powinna przywiązywać największą wagę po porodzie , jest jej samopoczucie, nie wygląd. Presja, by w kilka tygodni po porodzie wyglądać jak z okładki kobiecego magazynu, jest ogromna, a przecież większość z nas doświadcza czegoś zupełnie innego – po porodzie ciało się zmienia , to trudne, czasem przerażające i dołujące, ale prawdziwe i normalne. Dlatego Julie zachęca inne mamy, by zamieszczały w sieci swoje poporodowe zdjęcia, opisując je hashtagiem #takebackpostpartum. Oto przykład:     "In light of recent events in my life I have decided that I will post this picture. This is 6 months post-partum and I have spent the last 6 months liking and disliking this new body. Recently I have come to terms with the fact...

banksy, disnayland
Dismaland_uk Instagram
Aktualności
Park rozrywki inny niż wszystkie. Wybralibyście się?
Lubicie parki rozrywki? Uśmiechnięte twarze dzieci, kolorowe budynki i balony... tego tu nie znajdziecie. Park rozrywki Banksy'ego to ponury świat z dziecięcych koszmarów.

W Weston-super-Mare powstał osobliwy  park rozrywki zaprojektowany przez znanego artystę Banksy'ego. Zmienił on świat bajek w budzącą niepewność i niepokój przestrzeń o nazwie Dismaland (od słowa "ponury"). W tym mrocznym świecie Kopciuszek już nie jedzie karetą, bo miała wypadek, zamek królewny Śnieżki przypomina zaniedbaną kamienicę, a na karuzeli czyha człowiek z nożem. Banksy do współpracy zaprosił 60 artystów z 17 różnych krajów. Każdy z nich starał się stworzyć karykaturalną wizję disneyowskiego świata. Jeśli chcesz zobaczyć ten nietypowy park rozrywki , musisz się spieszyć. Będzie on otwarty tylko przez 5 tygodni. W ramach projektu organizowane będą koncerty i spotkania. Dzieci do lat pięciu są wpuszczane za darmo. Tylko, czy na pewno chcielibyśmy je tam zabrać? O Dismalandzie wiadomo niewiele, tak jak o jego pomysłodawcy. Banksy to znany artysta - człowiek zagadka. Nikt nie wie, kim jest i jak wygląda. Jego prace pojawiają się niespodziewanie w różnych częściach świata i zazwyczaj są zaangażowane politycznie.   Zobacz też: Parki rozrywki       There is going to be an exclusive private viewing tomorrow for locals only. Banksy's last exhibition in Bristol (2009) generated over £9million for the local economy. This time he brings it to the seaside town he used to visit as a child. Doors open to the public this Saturday! #banksy #dismaland #dismalandpark #westonsupermare #graffiti #streetart #montanacans #ironlak #loopcolours #molotow #yardmaster A photo posted by Banksy's Dismaland® Park (@dismaland_official) on Aug 20, 2015 at 12:19pm PDT         "I loved the Tropicana as a kid, so getting to throw these doors open again is a real honour." - Banksy #banksy #dismaland A photo posted by Banksy's Dismaland® Park...

zdjęcie z sesji tuż po porodzie wykonane przez PhotoArt by Jessica
PhotoArt by Jessica
Aktualności
Fotograf uchwycił pierwsze chwile po porodzie. Zobacz prawdziwe emocje mam
Radość, płacz, łzy wzruszenia, to emocje, które towarzyszą mamom, gdy pierwszy raz zobaczyły swoje dziecko. Zobacz wzruszające zdjęcia.

Całą ciążę czekamy na ten moment, kiedy po raz pierwszy zobaczymy nasze dziecko i będziemy mogły wziąć je na ręce. Wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądało, czy będzie miało włoski, do kogo będzie podobne, czy rozpłacze się na nasz widok? Ale gdy dostajemy takie bezbronne maleńkie dziecko, te wszystkie pytania nie mają znaczenia. Emocji, które nam towarzyszą nie da się opisać słowami, ale jak pokazują przykłady fotografii, da się po części oddać na zdjęciach. Płacz, radość, łzy wzruszenia , to wszystko towarzyszy kobietom, które właśnie zobaczyły swoje dziecko. Zdjęcia poniżej chociaż po części oddają te emocje. Która z nas nie chciałaby mieć w swoim albumie takiej pamiątki?     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); How would you caption this moment? Posted by Cradled Creations Birth Photography on 3 listopada 2014   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); This amazing little girl entered our world 3 short hours ago from womb to water to air. Welcome home! Posted by Cradled Creations Birth Photography on 6 grudnia 2013   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by PhotoArt by Jessica...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj