GRY
 
 

Angelina Jolie urodziła bliźniaki

W klinice w Nicei na świat przyszedł chłopiec Knox Leon i dziewczynka Vivien Marcheline. To piąte i szóste dziecko Brada i Angeliny.

fot. ONS
To był najbardziej oczekiwany poród świata. Do rozwiązania doszło w nocy z soboty na niedzielę. Angelina urodziła w wyniku cesarskiego cięcia. Chłopiec waży 2,3 kilograma, dziewczynka jest tylko odrobinę lżejsza.

Mąż aktorki, Brad Pitt, przez cały czas towarzyszył żonie. "Angelina była tylko częściowo znieczulona, dlatego przez cały poród była wszystkiego świadoma. Dużo mówiła i nawet śmiała się", opowiadał lekarz Angeliny i żartował, że Brad podczas porodu zachowywał się jak jego osobisty asystent: "Był bardzo spokojny i dobrze przygotowany. Stanął na wysokości zadania i przeciął pępowinę". Aktorka i dzieci czują się dobrze, ale jeszcze przez kilka dni zostaną w szpitalu.

Zdjęcia bliźniaków zostały sprzedane za 15 milionów dolarów jednemu z amerykańskich brukowców. Cała suma zostanie przekazana na cele charytatywne.
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj