Ania Starmach pochwaliła się wózkiem dla dziecka
fot. Instagram/ania_starmach

Anna Starmach pochwaliła się wózkiem dla dziecka. Jego cena zwala z nóg!

Anna Starmach pokazała wózek, który wybrała dla swojej drugiej pociechy. Model, na który zdecydowała się jurorka programu „MasterChef”, jest bardzo popularny wśród celebrytów i kosztuje fortunę.
Joanna  Biegaj
Ania Starmach pochwaliła się wózkiem dla dziecka
fot. Instagram/ania_starmach
W grudniu 2020 roku Ania Starmach poinformowała o swojej drugiej ciąży. Na przestrzeni miesięcy zdradziła, na jakie grzeszki jedzeniowe sobie pozwala, a także, w jaki sposób traktują ją inni w tym wyjątkowym czasie. Teraz gwiazda TVN pokazała wózek, jaki wybrała dla swojego maleństwa.

Anna Starmach wybrała dla dziecka wyjątkowy wózek

Anna Starmach na swoim InstaStories opublikowała zdjęcie wózka dla swojego drugiego dziecka. Ze szczegółami opisała jego zalety: „Ma baterię i dzięki temu łatwiej się go prowadzi w trudnych warunkach”.

„Nietestowany, dopiero przyniósł go kurier. Bardzo mi się podoba. Wielkie koła. Wielki kosz. Bardzo chciałam mieć taki jednolity kolorystycznie. Nie mogę się doczekać pierwszego spaceru!” – dodała. 

Instagram/ania_starmach

Instagram/ania_starmach

Cena wózka przyprawia o zawrót głowy

Cena wózka wybranego przez jurorkę programu „MasterChef” w opcji 2w1, czyli gondola i spacerówka, wynosi aż 7 tys. zł. Wózek wygląda bardzo stylowo, a opisane przez Annę Starmach funkcje z pewnością ułatwią jej życie. Młoda mama nie kryła radości z zakupu, nazywając wózek „gwiazdą” wyprawki dla dziecka.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Czy wody płodowe mogą odejść bez skurczów, wyjaśnia ginekolog [WIDEO]
Odejście wód płodowych przed pojawieniem się skurczów porodowych to jeszcze nic niepokojącego. Gdy wody płodowe odejdą, warto jednak się pospieszyć i jechać do szpitala, nawet jeśli skurcze wciąż nie występują. Dlaczego to ważne − tłumaczy ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy