Anna Bardowska
fot. screen/youtube.com @Ania Bardowska

Ania i Grzegorz z „Rolnik szuka żony” w końcu zdradzili, jakie imię wybrali dla córeczki

O ciąży ukochana rolnika poinformowała w maju mediach społecznościowych. Fani od miesięcy dopytywali o imię i w końcu się doczekali!
Dominika Bielas
Anna Bardowska
fot. screen/youtube.com @Ania Bardowska
Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2. edycji „Rolnik szuka żony".  Zakochali się na oczach telewidzów i pobrali. Para ma już 3-letniego synka Jasia, a teraz do ich szczęśliwej trójki dołączy także mała dziewczynka. Starszy brat zdradził, jakie imię rodzice wybrali dla jego siostrzyczki.

Oryginalny wybór

Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się informacjami o ciąży. Bardowska o tym, że zostanie ponownie mamą, poinformowała wiosną. Zdradziła, że termin porodu ma na listopad, ale fanów od miesięcy intryguje imię dla dziecka. Jeszcze w programie Ania wyznała, że dziewczynkę nazwałaby Marysia, ale gdy teraz spodziewa się córeczki, wszytko się zmieniło. Parze podobało się wiele imion, ale wybór był bardzo trudny, gdyż wiele z nich niesie za sobą jakieś wspomnienia i skojarzenia, przyznała w jednym z youtubowych filmików. Wybór Ani i Grzegorza zdradził na Instagramie Jaś, a dziewczynka będzie miała na imię Liwia!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

To bardzo piękne i oryginalne imię, a w ubiegłym roku nadano je zaledwie 539 razy. Internauci obawiają się, że wybór ten może być problematyczny, bo niektórzy mogą myśleć, że dziewczynka ma na imię Oliwia. Para nie zamierza jednak się tym zupełnie przejmować. Nam to imię bardzo się podoba, a wam?

Wyprawka już gotowa

Ania na swoim youtubowym kanale zdradziła, że dotarła ostania przesyłka i jej wyprawka jest już prawie kompletna. Zostało poprać i poprasować ubranka, a także zakupić komodę, w której to wszytko poukłada. Co dokładnie wybrała? Wiele ubranek ma jeszcze po Jasiu, postanowiła dokupić jednak takie, które łatwiej się zakłada. 
Przy pierwszym dziecku Ani bardzo sprawdziły się pieluszki tetrowe. Zapewnia, że są idealne, gdy maluszkowi, np. się ulewa, czy w kąpieli. 
W wyprawce pojawiły się także plecione bawełniane kocyki. Ukochana rolnika zdradziła, że po Jasiu wykorzysta kocyki z Minky.
Bardowska także zakupiła poduszkę do karmienia, której nie miała 3 lata temu, czego bardzo żałowała.
Jak na jesiennego maluszka przystało oprócz podstawowych ubranek, w wyprawce znalazło się coś ciepłego do fotelika samochodowego. Liwii z pewnością będzie przytulnie w rozkosznym różowym otulaczu w serduszka.
Zobacz, co jeszcze Ania wybrała dla małej Liwii:


Źródło: Instagram, YouTube

Zobacz także:
Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy