Anna Lewandowska karmi piersią córkę Klarę
fot. Fotolia

Ania Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! Zobacz urocze zdjęcie z małą Klarą

Karmi czy nie karmi? To pytanie zadawały sobie fanki Ani Lewandowskiej. Mama Klary opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości!
Hanna Szczesiak
Anna Lewandowska karmi piersią córkę Klarę
fot. Fotolia
1 sierpnia rozpoczął się Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji Ania Lewandowska, mama Klary, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym karmi córeczkę piersią. Czy to zdjęcie rozwieje wątpliwości niedowiarków?

Ania Lewandowska karmi piersią!

Ciąża Ani Lewandowskiej wzbudzała zainteresowanie mediów i internautów. Urodzi chłopczyka czy dziewczynkę? Jak nazwie dziecko? Czy urządziła już pokój dla dziecka? Takie pytania pojawiły się w mediach przez ostatnie miesiące. Gdy na świecie pojawiła się Klara, fani Roberta i Ani oszaleli na jej punkcie, a portale i magazyny prześcigały się w publikowaniu pierwszych zdjęć dziewczynki. Odkąd dziewczynka przyszła na świat, fani pary mieli zagwozdkę: czy Ania karmi córkę piersią? Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, rozwiewa wszelkie wątpliwości!

"Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek. Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale również naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa... Ach i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności" – napisała Ania na Instagramie. "Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo – bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie, co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM" – dodała. Przyznajcie, takich słów wsparcia potrzebują młode mamy!
 
Redakcja poleca: Kupujemy krzesełko do karmienia - film
Po ukończeniu szóstego miesiąca życia dziecka stajesz przed wyborem krzesełka do karmiena. Podpowiadamy, jak wybrać krzesełko dla niemowlaka.

"Karmienie to wybór każdej z nas"

Ania Lewandowska wie, że mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, ale nie ocenia kobiet, które wybrały inny sposób karmienia – taka postawa jest godna pochwały! Młode mamy żyją pod presją, potrzebują słów wsparcia i zrozumienia, zwłaszcza od innych mam. Weźcie sobie do serca rady Ani Lewandowskiej i wspierajcie się nawzajem!

Zobacz także: Publiczne karmienie piersią? To zdjęcie Natalii Kukulskiej przełamuje tabu!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy