Wyjątkowa historia 27-latki z Australii
fot. Instagram/twingenuity.co

Urodziła troje dzieci w mniej niż rok. I nie są to trojaczki!

Gdy Eliza dowiedziała się, że jest w ciąży, była w szoku. Nie sądziła, że metoda antykoncepcji, którą wybrała, okaże się nieskuteczna!
Hanna Szczesiak
Wyjątkowa historia 27-latki z Australii
fot. Instagram/twingenuity.co
Historia Elizy Curby, 27-letniej Australijki, zaskoczyła wszystkich... nawet samą Elizę! Wystarczyło 11 miesięcy, żeby kobieta dwa razy zaszła w ciążę i urodziła troje dzieci.

Zaszła w ciążę 6 tygodni po porodzie

Tę historię opisywały media na całym świecie. Pierwsza ciąża Australijki Elizy Curby była zaplanowana. Mama Elizy jest położną i przygotowała córkę, z czym będzie musiała się zmierzyć w czasie ciąży i po narodzinach dziecka. "Macierzyństwo było dokładnie takie, jak sądziłam" – przyznała Eliza w rozmowie z dziennikarzami. Nie spodziewała się jednak, że 6 tygodni po narodzinach córeczki Charlie, dowie się, że jest w kolejnej ciąży!
 
Redakcja poleca: Śniło ci się, że jesteś w ciąży? To oznacza (prawie) same dobre rzeczy! [SENNIK]
Ciąża najczęściej pojawia się w snach przyszłych mam, ale nie jest to regułą. Jeśli zastanawiasz się, jak rozumieć sny o ciąży, co symbolizuje ciąża w marzeniach sennych i czym różni się znaczenie snu o ciąży własnej i czyjejś, sprawdź, jak interpretuje to sennik.

Nieskuteczna metoda antykoncepcji

Wszystko przez to, że uwierzyła, że skuteczną i naturalną metodą antykoncepcji po porodzie jest... karmienie piersią. Szybko się okazało, że ta "naturalna metoda" jest nieskuteczna. Druga ciąża była zaskoczeniem, jednak wiadomość, że urodzi bliźniaki, zszokowała ją jeszcze bardziej. Mimo nieplanowanej ciąży, Eliza nie żałuje, że tak potoczyło się jej życie. "Zamiast rodzić co kilka lat, patrzeć na ciągle zmieniające się ciało, mam to już za sobą" – wyznała.

Ile wy czekałyście z decyzją o kolejnym dziecku? ;)

Zobacz także: Taka ciąża zdarza się raz na milion!

Źródło: news.com.au
Oceń artykuł

Ocena 5 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy