Chris z „Hotelu Paradise” został ojcem! Znamy imię dziecka
fot. Instagram

Chris Ducci z „Hotelu Paradise” został ojcem! Znamy imię dziecka

Chris z „Hotelu Paradise” spełnił swoje największe marzenie – został ojcem. Dumny tata pochwalił się w mediach społecznościowych pięknymi zdjęciami całej rodziny.
Sylwia Arlak
Chris z „Hotelu Paradise” został ojcem! Znamy imię dziecka
fot. Instagram
Od czasu, gdy Chris Ducci wygrał program „Hotel Paradise”, chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Celebryta pokazywał fanom, jak kwitnie jego związek z Mariettą Witkowską (z którą doszedł w programie do finału), a potem ich wielkie rozstanie. 

Dumny tata chwali się córeczką

Niedługo później znów był szczęśliwie zakochany. Pół roku po rozstaniu z Mariettą Chris poinformował fanów, że on i jego partnerka, Monika Czajkowska, zostaną rodzicami. „Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ” – napisał wtedy na Instagramie. 

Kilka dni temu Chris poinformował fanów, że termin porodu minął. On i jego partnerka z niecierpliwością oczekiwali maluszka. We wtorek 3 sierpnia celebryta zdradził, że jego ukochana urodziła. Po wielu sesjach ciążowych z brzuszkiem w końcu mógł pochwalić się zdjęciem całej rodziny. Widać, że młodzi rodzice są na nim bardzo szczęśliwi!

„Cześć. Jestem Blanka. Urodziłam się 30 lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! Mówią, że jestem lwem! Ale chyba nie jestem taka groźna?” – napisał na Instagramie, dodając: „Dziękujemy wszystkim za wszystkie wiadomości i że byliście z nami przez ten cały czas! Pierwsze kilka dni chcieliśmy być tylko sami i skupić się na naszej małej rodzince”.
 

Fani gratulują młodym rodzicom

Pod postem celebryty pojawiło się mnóstwo gratulacji. Internauci nie szczędzą komplementów młodym rodzicom i zachwycają się maleństwem. 
  • „Prześliczna. Buzia po mamusi”;
  • „W końcu. Kolejny zawodnik nam się szykuje!”;
  • „Jaka księżniczka!”;
  • „Ale przepiękna. Gratulacje dla szczęśliwych rodziców. Niech zdrowo rośnie!” – piszą internauci.

Przyłączamy się do życzeń! Życzymy wielu pięknych wspólnych chwil. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy