Ciało mamy jest piękne, bo było domem dla innego człowieka
fot. Instagram/brittcraig

Ciało matki to powód do dumy – zobacz szczery wpis młodej mamy!

"Moje ciało było domem dla 4 osób, dokonało najcudowniejszych rzeczy" – napisała młoda mama. Twoje ciało też tego dokonało!
Hanna Szczesiak
Ciało mamy jest piękne, bo było domem dla innego człowieka
fot. Instagram/brittcraig
Brittany Craig, mama 4 dzieci, opublikowała na Instagramie zdjęcie, które powinna zobaczyć każda mama.

Ciało matki jest sexy

Młode mamy potrzebują wsparcia i pomocy nie tylko w kwestii żywienia i pielęgnacji niemowlaka. W czasach, gdy ciało jest towarem, który powinien mieć określony kształt, niełatwo być młodą mamą z dodatkowymi kilogramami i rozstępami na brzuchu. Kobiety muszą wzajemnie się wspierać i budować w mediach pozytywny obraz ciała matki. Tak zrobiła Brittany, która swoim zdjęciem udowadnia, że ciało mamy jest naprawdę... piękne.
 


Brittany przyznała, że opublikowała to zdjęcie z dwóch powodów. Po pierwsze, chciała powspominać czasy, kiedy jej najmłodszy synek był noworodkiem. Po drugie, jest dumna z tego, czego dokonało jej ciało na przestrzeni ostatnich 10 lat. "Może moje ciało nie jest sexy zgodnie z przyjętymi normami, ale w ciągu 10 miesięcy przytyłam prawie 30 kg, a zrzuciłam je w 5 miesięcy – i tak cztery razy!" – napisała pod zdjęciem Brittany. "Poza łzami, przepuklinami, hemoroidami i rozstępami, moje ciało dokonało najcudowniejszych rzeczy! Do tego mam faceta, który uważa, że nigdy nie byłam bardziej seksowna! Nie wstydź się, jeśli twoje ciało nie wygląda jak ciało modelki, nigdy takie nie będzie. Bóg stworzył cię wyjątkową, każde ciało jest piękne!" – dodała Brittany.

Zgadzacie się z tą mamą? Czekamy na wasze komentarze!

Czytaj także: Tak wyglądają prawdziwe matki!
Redakcja poleca: Dlaczego warto iść na masaż ciała po urodzeniu dziecka? (film)
Czas połogu to idealny moment, aby zacząć swoją pracę z ciałem – uważa Arkadiusz Miziołek, masażysta z salonu Terra Spa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy