Humana benelife D3+DHA
fot. Adobe Stock

Mamy przetestowały Humana benelife D3+DHA. Co sądzą o suplemencie?

Wygodne dawkowanie oraz możliwość podania witaminy D3 i kwasów DHA w jednej dawce już od urodzenia. Sprawdź wyniki testowania Humana benelife D3+DHA i dowiedz się, dlaczego Mamy go polecają!
Humana benelife D3+DHA
fot. Adobe Stock


Aby organizm maluszka mógł się prawidłowo rozwijać i funkcjonować, potrzebuje odpowiednich witamin. Wśród nich są witamina D3, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz kwasy DHA, czyli kwasy tłuszczowe z grupy omega-3, które wspierają prawidłowy rozwój mózgu i siatkówki oka u niemowląt. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby Mam powstał produkt, który dostarcza dziecku obydwu tych składników, w jednej dawce już od pierwszych dni życia. Nasze mamy miały okazję go przetestować. Jak preparat wypadł w ocenie?

Idealny smak i skład

Większość mam doceniła skład i neutralny smak produktu, dzięki czemu nie miały problemów z podaniem go nawet najmniejszym maluszkom. Zdaniem 98% mam Humana benelife D3+DHA był dobrze tolerowany przez dzieci. Testerki doceniły także łatwość podawania suplementu za pomocą precyzyjnej pipety i aż 97% z nich jest spokojna o to, że dziecko przyjęło odpowiednią dawkę preparatu.

Co więcej 99% mam uznało, że połączenie dwóch ważnych składników, jakimi są witamina D3 oraz kwasy DHA i podanie ich dziecku w jednej dawce to doskonałe rozwiązanie! Preparat zdobył wśród testerek duże zaufanie - 95% kobiet poleca go innym mamom, a 96 % deklaruje chęć sięgnięcia po kolejne opakowanie.
"Smak dobry, neutralny. Sposób podania zdecydowanie na plus w stosunku do niewygodnych kapsułek twist-off, których połowa się rozlewała. Skład odpowiedni do wieku mojego dziecka."
"Moja córeczka z chęcią przyjmuje preparat, smak musi więc być dobry, łatwość podania jest rewelacyjna, wystarczy nabrać preparat do wygodnej pipetki i podać maluchowi, bardzo, bardzo mi się to podoba. Skład produktu dla mnie bez zastrzeżeń."


 

Mamy mówią, a Humana słucha

Niewątpliwą zaletą Humana benelife D3+DHA okazała się dołączona do zestawu pipeta, dzięki której łatwo można było podać dziecku suplement. W porównaniu z tradycyjnymi kapsułkami typu "twist-off" preparat był higienicznie zapakowany, dzięki czemu nie było obaw, że np. zatłuści dłonie mamy lub ubranko dziecka. Pipeta okazała się solidna i dokładna, a zawartość preparatu nie zostawała w środku.
Uważam, że Humana benelife D3+DHA jest produktem godnym polecenia. Produkt jest bezsmakowy więc bez problemu dziecko go bierze. Pipetka dołączona do opakowania jest fajnym rozwiązaniem bo odmierzam sobie odpowiednią ilość i podaję bezpośrednio do buźki. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że oprócz witaminy D3 w składzie są jeszcze DHA, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu. 
Jestem zadowolona zarówno ze składu produktu, jak i formy podania. Dołączona pipetka niezwykle ułatwia dozowanie produktu. Uważam, że produkt zaspokaja potrzeby dziecka. Smak przypadł do gustu mojej córeczce.

Jak jeszcze mamy oceniły Humana benelife D3+DHA?

  • Bardzo wygodna aplikacja, za pomocą pipety bardzo łatwo odmierzyć odpowiednią ilość preparatu, dziecko połyka płyn bez problemu. Plusem jest wzbogacenie witaminy o DHA, ponieważ nie muszę podawać dwóch osobnych preparatów.
  • Witamina D3+DHA marki Humana jest moim zdaniem zdecydowanie lepsza od innych marek. Dużym plusem jest łatwa aplikacja witaminy dzięki zawartej pipecie. Inne marki mają witaminę w kapsułkach którą trzeba wyciskać dziecku do buzi co nie zawsze jest łatwe. Dodatkowo witamina marki Humana zawiera kwas DHA.
  • Jak najbardziej na plus! Wygoda i bezpieczeństwo.
  • Dla mnie doskonały sposób, dzięki temu jestem pewna że moje dziecko otrzymuje odpowiednią ilość produktu 
  • Bardzo wygodne jak dla mnie jest to HIT.
  • Podawanie pipetką bardzo praktyczne i precyzyjne - przewaga nad kapsułkami twist off, gdzie zawsze trzeba mieć nożyczki, część preparatu zostaje w osłonce, a konieczność wycierania tłustych palców po podaniu też do wygodnych nie należy. Pozytywnie zaskoczyła mnie osłonka na pipetkę - wreszcie koniec z kombinowaniem, gdzie odłożyć pipetę, żeby zachować jej czystość. Dodatkowo, takie zabezpieczenie jest idealne w podróży, bo czasem trzeba pojechać odwiedzić dziadków, a witaminki jadą z nami obowiązkowo :)

Więcej: Humana benelife

Zobacz także

Popularne tematy