Natalia Siwiec z córką
fot. Instagram.com

Córka Natalii Siwiec w arbuzowym ubranku. To jest hit!

Natalia Siwiec i jej mąż wspólnie z córeczką wybrali się na wakacje do Meksyku. Na Instagramie pochwalili się zdjęciami z wyjazdu. Widać na nich Mię, która ma na sobie śliczne arbuzowe ubranko. Wygląda na to, że rośnie kolejna dziecięca trendsetterka!
Natalia Siwiec z córką
fot. Instagram.com
Czy Klara Lewandowska będzie miała modową konkurentkę?

Natalia Siwiec z mężem i córką w Meksyku.

Natalia Siwiec i jej mąż, Mariusz Raduszewski razem z Mią wybrali się na wakacje, skąd ślą mnóstwo zdjęć. Nie brakuje na nich Mii. Oczywiście rodzice zadbali o to, by nie było widać twarzy dziecka, odpowiednio dobierając kadry lub pokazując małą jedynie z tyłu. Najwyrażniej
 
 

#mojeziomki #tulum #love #family #dzidziaarbuz #myplaceonearth

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)


Ostatnio sławna mama zdecydowała pokazać, w jakim stroju kąpielowym Mia bawi się z rodzicami w basenie. Jest on bardzo soczysty, bo... arbuzowy! Dziewczynka do tego ma gustowną czapeczkę z falbanką. Jak sama Natalia Siwiec przyznała przy jednym ze zdjęć, "po prostu lubi być arbuzem". Mała Mia będzie konkurencją dla Klary Lewandowskiej jeśli chodzi o najlepiej ubrane dziecko w show-biznesie?Co myślicie o ubranku małej Mii?
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy