niemowlę, mama, kolka
fot. Fotolia

Czy twoje dziecko ma kolkę? - quiz z nagrodami - WYNIKI

Znamy już zwycięzców quizu. Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów.
niemowlę, mama, kolka
fot. Fotolia
Znamy już wasze sprawdzone sposoby na kolkę. Wszystkie przesłane przez was pomysły były świetne i z pewnością zapewniłyby przespaną noc zarówno maluchowi, jak i rodzicom. Musieliśmy jednak wybrać 3 laureatów, oto oni:
  • Joanna I. (Lublin)
  • Piotr Sz. (Gdańsk)
  • Roma S. (Gdańsk)
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już wkrótce kolejne konkursu i quizy z nagrodami.

***

Twoje dziecko płacze i podkurcza nóżki? Myślisz, że to kolka, ale nie masz pewności? A może zastanawiasz się, czym mogą być spowodowane dolegliwości u twojego dziecka? Kolka może mieć różne objawy, przebiegać bardzo ostro lub łagodnie, a także mieć wiele przyczyn: od niedojrzałości układu pokarmowego niemowlęcia, przez niewłaściwą dietę karmiącej mamy, do nietolerancji laktozy. Rozwiąż quiz i dowiedz się, czy dolegliwości, które ma twój maluszek, to kolka i jakie mogą być jej przyczyny. W każdym pytaniu po zaznaczeniu odpowiedzi dostaniesz poradę i wskazówkę, jak dalej postępować. Po zakończeniu quizu możesz wziąć udział w konkursie i wygrać supernagrody!

Zadanie konkursowe

Rozwiąż quiz i odpowiedz na pytanie konkursowe: jak zazwyczaj radzisz sobie z kolką u dziecka?

Nagrody

3 zestawy nagród. Każdy zestaw zawiera:
– 3 x dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Kolaktaza o wartości rynkowej 111,15 zł
– 1 x zestaw startowy prezentowy zawierający wszystkie niezbędne elementy do karmienia oraz koszyczek do zmywarki i suszarkę na blat marki Fisher-Price o wartości rynkowej 89,00 zł


Z taką wyprawką żadna kolka nie będzie wam straszna!

Quiz

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy