Dziecięca radość każdego dnia. Wiemy jak ją wspierać!

1 czerwca to wyjątkowy dzień w kalendarzu. Święto dzieci, ale i nas, dorosłych. Bo przecież w każdym z nas drzemie dziecięca radość, prawda? Jak ją pobudzić, a tym samym, jak ją wspierać u najmłodszych, żeby nigdy nie zgasła?
Czasem szukamy za daleko, a odpowiedź tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki! Co robić, aby dziecięca radość była obecna każdego dnia, nie tylko 1 czerwca? Wspólnie się bawić!

Radosny, rodzinny czas

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza zabawa może czekać na nas tuż za rogiem… kuchni, łazienki czy dziecięcego pokoju. Wystarczy odrobina wyobraźni, a okaże się, że to  świat szaleństw, jakich do tej pory nie znaliśmy.
Jak mawiał Albert Schweitzer: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”, dlatego poprosiliśmy rodziców, żeby podzielili się z nami kreatywnymi pomysłami na wspólne, rodzinne aktywności.

Razem z marką KINDER Niespodzianka zaprosiliśmy mamy i ojców do udziału w konkursie „Dziecięca radość z Kinder Niespodzianka”. Zadaniem rodziców było opisanie ulubionej, rodzinnej gry lub zabawy. Żeby nie było za łatwo, każda z nich miała otrzymać tytuł.

Wyniki konkursu „Dziecięca radość z Kinder Niespodzianka”

Otrzymaliśmy aż 442 zgłoszenia konkursowe, czyli... 442 niezwykłe zabawy. Naprawdę trudno się nie uśmiechnąć z radości!
Zadanie było niezwykle trudne, ponieważ wyłonić mogliśmy jedynie 21 laureatów. Udało się, a efekt naszej pracy zebraliśmy w formie e-booka. O oprawę graficzną zadbał Krzysztof Jarzębski, znany, warszawski artysta młodego pokolenia.

Cały e-book możecie zobaczyć tutaj:

Sprawdźcie, czy znacie te zabawy.
A może dopiszecie własną?
Bawcie się i dbajcie o dziecięcą radość każdego dnia!
 
Artykuł powstał z udziałem marki KINDER Niespodzianka

Popularne tematy