GRY
 
 

Twoje dziecko lubi tańczyć? Przyjdźcie koniecznie na Egurrola Kids Challenge!

Egurrola Dance Studio już 23-24 kwietnia zaprasza na wielki turniej tańca dla dzieci Kids' Challenge. Gwarantowane mnóstwo atrakcji (nie tylko tanecznych) dla wszystkich dzieci.

Egurrola Dance Studio
fot. materiały prasowe
To będzie wydarzenie niezwykłe! Przez cały weekend w wyjątkowej atmosferze będzie można podziwiać występy małych i tych nieco większych tancerzy ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio. Na scenie w CH Blue City wystąpią tysiące tancerzy, którzy zaprezentują m.in.: hip-hop, jazz i videoclip dance. Przygotowaliśmy mnóstwo pozytywnych emocji, tańca i zabawy!
 
Kids Challenge to także świetna okazja, by spotkać się i zrobić pamiątkowe zdjęcie z Agustinem Egurrolą, a także porozmawiać z tancerze znanymi z programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”!
 
W programie miedzy innymi:
– turniej tańca dla dzieci
– pokazy solistów i duetów
– pokazy mody marek Kiabi oraz Young Reporter
– prezentacja nowej kolekcji Dance Store by Egurrola w wykonaniu tancerzy Egurrola Dance Studio
– animacje taneczne dla publiczności
– konkursy z nagrodami
 
Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was już 23-24 kwietnia 2016 r., CH Blue City (Poziom -1), al. Jerozolimskie 179.
 
Wstęp wolny!
 
Redakcja poleca: Koordynacja ruchowa dziecka - najlepsze zabawy dla maluchów! Film
Jak mądrze wspierać koordynację ruchową dziecka? Jeśli nie masz pomysłów na rozwijające zabawy z dzieckiem w domu lub chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, obejrzyj film. Znajdziesz tam mnóstwo podpowiedzi instruktorki Baby's Academy by Egurrola.
Doładuj
Przeładuj