Życzenia z okazji Dnia Ojca
fot. Fotolia

Życzenia Filipa Chajzera z okazji Dnia Ojca powinien dziś przeczytać każdy tata!

"Zło dobrem zwyciężymy" – napisał na Facebooku dziennikarz Filip Chajzer. Przeczytaj jego życzenia z okazji Dnia Ojca. Trudno się nie wzruszyć!
Hanna Szczesiak
Życzenia z okazji Dnia Ojca
fot. Fotolia
Czasem wystarczy kilka słów, żeby wzruszyć i wywołać uśmiech na czyjejś twarze. Życzenia, które Filip Chajzer opublikował na swoim Facebooku, trafią w serce każdego, nie tylko ojców!

"Zło dobrem zwyciężymy..."

"Z okazji długiego weekendu i przede wszystkim nadchodzącego wielkimi krokami dnia Ojca, życzę zarówno mojemu najlepszemu tacie na świecie, jak i wszystkim ojcom obecnym oraz przyszłym (z tymi solidaryzuję się najbardziej) mądrości i miłości. Zło dobrem zwyciężymy. Państwa zdrowie" – napisał Filip Chajzer na Facebooku. Jego wpis polubiło już 13 tysięcy osób!
 

W lipcu 2015 roku Filip Chajzer stracił syna – Maks zginął w wypadku samochodowym. Od tamtego czasu dziennikarz nieustannie walczy z hejterami – bezdusznymi ludźmi, którzy w okrutny sposób żartują z tragedii, jakiej doświadczył. Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje, że obecna partnerka dziennikarza jest w ciąży. Jego życzenia potwierdzają, że po raz kolejny zostanie ojcem – serdecznie gratulujemy!

Dołączamy się do życzeń. Pamiętajcie: miłość i dobro zawsze zwyciężają!

Zobacz także: Źródło: Facebook
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy