Życzenia z okazji Dnia Ojca
fot. Fotolia

Życzenia Filipa Chajzera z okazji Dnia Ojca powinien dziś przeczytać każdy tata!

"Zło dobrem zwyciężymy" – napisał na Facebooku dziennikarz Filip Chajzer. Przeczytaj jego życzenia z okazji Dnia Ojca. Trudno się nie wzruszyć!
Hanna Szczesiak
Życzenia z okazji Dnia Ojca
fot. Fotolia
Czasem wystarczy kilka słów, żeby wzruszyć i wywołać uśmiech na czyjejś twarze. Życzenia, które Filip Chajzer opublikował na swoim Facebooku, trafią w serce każdego, nie tylko ojców!

"Zło dobrem zwyciężymy..."

"Z okazji długiego weekendu i przede wszystkim nadchodzącego wielkimi krokami dnia Ojca, życzę zarówno mojemu najlepszemu tacie na świecie, jak i wszystkim ojcom obecnym oraz przyszłym (z tymi solidaryzuję się najbardziej) mądrości i miłości. Zło dobrem zwyciężymy. Państwa zdrowie" – napisał Filip Chajzer na Facebooku. Jego wpis polubiło już 13 tysięcy osób!
 

W lipcu 2015 roku Filip Chajzer stracił syna – Maks zginął w wypadku samochodowym. Od tamtego czasu dziennikarz nieustannie walczy z hejterami – bezdusznymi ludźmi, którzy w okrutny sposób żartują z tragedii, jakiej doświadczył. Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje, że obecna partnerka dziennikarza jest w ciąży. Jego życzenia potwierdzają, że po raz kolejny zostanie ojcem – serdecznie gratulujemy!

Dołączamy się do życzeń. Pamiętajcie: miłość i dobro zawsze zwyciężają!

Zobacz także: Źródło: Facebook
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Kalendarze Adwentowe DIY

O tym się mówi!