GRY
 
 

Gałkowo Cup 2010

Vibovit® partnerem letnich wydarzeń rodzinnych, kulturalnych i sportowych. Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka.

akpa20100711_galkowo_ae_7596.jpg
fot. Akpa
Vibovit®, gama multiwitaminowych suplementów diety dla dzieci, patronuje dziecięcym częściom letnich wydarzeń kulturalnych, rodzinnych i sportowych. Vibovit® był partnerem głównym pokazu dziecięcej mody podczas Warsaw Fashion Street, 27 czerwca 2010 r. oraz XII Rodzinnego Pikniku Radia Kolor (Powsin, 30 maja 2010 r). Ostatnio, w dniach 10-11 lipca, podczas zmagań w jeździe konnej Gałkowo Cup 2010, Vibovit® patronował konkursowi „Wielka Sztafeta Gwiazd i Dzieci o puchar Vibovit”.
 
Patronaty Vibovit®-u obejmują zabawy i konkursy dla dzieci będące częścią scenariuszy imprez.
 
Podczas imprezy Gałkowo Cup 2010 organizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, w dniach 9-11 lipca, Vibovit® patronował „Wielkiej Sztafecie Gwiazd i Dzieci” o puchar Vibovit® odbywającej się w niedzielę, 11 lipca.
Ustawione obok siebie przeszkody, wyższą dla doświadczonych jeźdźców i niższą dla dzieci, pokonywano równolegle. Startowały największe gwiazdy polskich parcoursów z Grzegorzem Kubiakiem, Robertem Wilczewskim i Karoliną Ferenstein na czele. Obok nich dzielni amatorzy – gwiazdy showbiznesu i mediów: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca pierwszej edycji You Can Dance) i Piotr Kraśko.
 
Suplement diety Vibovit® zapraszał także wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w tęczowym namiocie Vibovit®. Były tam konkursy rysunkowe z nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane oraz w gry i zabawy w zagrodzie koników pony. Rodzice zaś mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit® i odpocząć.

W tęczowym namiocie Vibovit gościliśmy miedzy innymi Państwa Kraśko i Kingę Rusin. 
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj