Hejter atakuje synka Maffashion
fot. Instagram/maffashion_official

Internetowy hejter obrzydliwie atakuje SYNKA MAFFASHION! Blogerka ostro odpowiada

Maffashion i jej partner Sebastian Fabijański opublikowali szokujące komentarze internetowego hejtera, który zaczął obrażać nie tylko parę i ich przyjaciół, ale także ich synka Bastiana.
Aleksandra Zaborowska
Hejter atakuje synka Maffashion
fot. Instagram/maffashion_official
Maffashion zdecydowała się opublikować komentarze internetowego trolla, który obrał sobie za cel jej rodzinę. Blogerka pokazała szokujące komentarze, jednocześnie upubliczniając profil hejtera w swoim poście. Internauta obrażał nie tylko małego Bastiana, ale także samą blogerkę, jej partnera czy zaprzyjaźnioną partnerkę biznesową – Lanę Nguyen. 

Maffashion walczy z hejterem

„Nie opublikowałabym tego, gdyby nie te ohydne komentarze pod zdjęciem dziecka. Zazwyczaj olewam (i olewałam wcześniej wiadomości tego kogoś) takich trolli. Jednak to już gruba przesada. Wiem, że osoba stojąca za tym profilem wysyła takie wiadomości/komentarze nie tylko mi (tu też screeny od mojej Lany). Zgłoszenie konta tej osoby to za mało moim zdaniem. Ktoś wie gdzie to zgłosić? Najchętniej chciałabym tez IP. PS i mam w d**** to, że upubliczniam profil! Niech to będzie przestroga dla tych, co podobnie się „bawią" w Internecie” – napisała Julia na swoim profilu na Instagramie.

W komentarzach nie brakowało słów oburzenia na działania hejtera. Wielu celebrytów pochwaliło zdecydowaną reakcję Maffashion – post skomentowali m.in. Jakob Kosel, Julia Wieniawa czy Aleksandra Kowal.
Celebryci wspierają Maffashion w walce z hejterem
Po kilku godzinach Julia uaktualniła post i dopisała, że „sprawa już ruszyła”. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję na szybkie rozwiązanie sytuacji. Hejt nie powinien mieć miejsca nigdzie – zwłaszcza ten wycelowany w dzieci!  
 

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy