GRY
 
 

Jak będzie wyglądać księżniczka Charlotte w wieku 18 lat? Zobacz

Chcielibyście zobaczyć, jak będzie wyglądać księżniczka Charlotte w wieku 18 lat? Eksperci przy pomocy programu komputerowego stworzyli obraz dorosłej księżniczki. Zdjęcie podbija internet.

fot. John Stillwell/Reuters
Charlotte Elizabeth Diana jak każde dziecko z rodziny królewskiej budzi powszechne zainteresowanie i zachwyt. Nie dziwi więc, że jak tylko przyszła na świat jej zdjęcia są rozchwytywane. Fani rodziny królewskiej dopatrują się podobieństw maleńkiej księżniczki do mamy i taty. Teraz poszli o krok dalej. Stworzono fotografie pokazujące jak mała księżniczka będzie wyglądała w przyszłości.
Joe Mullins, amerykański grafik sądowy zadał sobie wiele trudu, aby stworzyć przewidywany wygląd niedawno narodzonej księżniczki. Zdjęcie ukazało się w brytyjskim tabloidzie i przedstawia córkę książęcej pary w wieku 10 lat. Z fotografii można wywnioskować, że dziewczynka raczej nie będzie podobna do swojego brata księcia George’a, który odziedziczył wiele cech po ojcu. W wyglądzie małej Charlotte widocznych jest dużo cech księżnej Kate, takie jak ciemne włosy i oliwkową karnację.

Zobacz zdjęcie księżniczki Charlotte z przyszłości w wieku 10 lat.
 
 
Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu wykonano fotografię, jak będzie wyglądała księżniczka w wieku 18 lat.  Program w swojej analizie wziął pod uwagę archiwalne zdjęcia rodziców księżniczki, dziadków - Karola, Dianę oraz Michael i Carole Middleton.
Zdjęcie zostało stworzone przy pomocy specjalnego programu, z którego amerykańscy policjanci korzystają w przypadku osób zaginionych lub porwanych.
Do którego z rodziców, czy dziadków jest bardziej podobna 18-letnia Charlotte? Księżniczka ma uśmiech swojej pięknej mamy. Kolor i gęstość włosów  również po niej odziedziczyła. - Charlotte to cała matka. Ma takie same usta - powiedział Jovey Mae Hayes, który pomagał przy stworzeniu zdjęcia.

Zdjęcie zdjęcie przedstawiające księżniczkę w przyszłości w wieku 18 lat
 

Źródło: Daily Mail, East News.

A Wy jak sądzicie, księżniczka będzie bardziej podobna do mamy, czy widzicie też cechy taty?


Polecamy na Party.pl: Znamy datę chrztu małej księżniczki
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj