Tata w kilka sekund uspokaja płaczącego niemowlaka
fot. YouTube/Daniel Eisenman

Jak w kilka sekund uspokoić płaczące niemowlę? Ten sposób zmieni twoje życie! ;)

Co zrobić, gdy maluch płacze? Sposób tego taty podbił serca tysięcy rodziców! Zobacz, jak uspokoić płaczącego niemowlaka i sprawdź, czy ten sposób działa!
Hanna Szczesiak
Tata w kilka sekund uspokaja płaczącego niemowlaka
fot. YouTube/Daniel Eisenman
Daniel Eisenman z Kalifornii w USA, tata miesięcznej Diviny, podbił internet swoim sposobem uspokajania płaczącej córeczki. W zaledwie kilka dni jego film wyświetlono prawie 400 tys. razy! Jesteście ciekawi, w jaki sposób Daniel uspokoił dziewczynkę? Zobaczcie film!

Sposób na płacz niemowlaka

Film opublikowany przez Daniela trwa zaledwie 40 sekund. Tyle wystarczy (a nawet mniej!), żeby uspokoić płaczącego niemowlaka. Na filmie widzimy Daniela leżącego na łóżku z córeczką. Gdy dziewczynka zaczyna płakać, jej tata zaczyna wydawać charakterystyczny, wibrujący dźwięk "omm". Divina uspokoją się już po kilku sekundach! Internauci żartują, że dziewczynka przestała płakać, bo uznała, że to tata wygrał konkurs na najbardziej denerwujący dźwięk... Zobaczcie sami:
 
Redakcja poleca: Jak nauczyć dziecko samodzielnego spania? - film
Zobacz porady psychologa, które pomogą ci nauczyć dziecko przesypiania całych nocy.

Mantra OM wycisza i uspokaja

Dźwięk, który wydaje Daniel, to tzw. mantra OM. "Om" jest najświętszą sylabą hinduizmu, wykorzystywaną jako mantra wielu religii, w tym buddyzmu czy dżinizmu. Głęboki, wibrujący dźwięk "ommm" działa na niemowlaka uspokajająco niezależnie od wyznania jego rodziców. Wypróbujcie ten sposób i dajcie nam znać, czy poskutkował!

W jaki sposób uspokajacie płaczące maluchy? Co u was sprawdza się najlepiej?

Zobacz także: Wystarczy kilka sekund, by uspokoić płaczące niemowlę. Jak to możliwe?!

Źródło: YouTube/Daniel Eisenman
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy