Joanna Koroniewska nie pogodzi się z ojcem
fot. Instagram

Joanna Koroniewska nie chce zgody z ojcem. Nie przedstawi mu wnuczek!

Joanna Koroniewska od lat nie kontaktuje się z ojcem, choć ten próbuje zbliżyć się do jej rodziny. Robi to jednak w zaskakujący sposób – oczerniając córkę w mediach. Co na to aktorka?
Magdalena Drab
Joanna Koroniewska nie pogodzi się z ojcem
fot. Instagram
Joanna Koroniewska wychowywała się bez ojca, który opuścił rodzinę, gdy miała zaledwie rok. Teraz w mocnych słowach odpowiedziała mu na zarzuty, jakie kieruje on pod jej adresem... za pośrednictwem gazet. Aktorka nie ma zamiaru przedstawiać ojcu swoich córek.

Joanna Koroniewska nie pogodzi się z ojcem

Gwiazda nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem, który nigdy nie był obecny w jej życiu. Ten zaś stara się odnowić ich relacje. Co powiedział o córce? W wywiadzie dla gazety „Dobry Tygodnik” Leszek Koroniewski wyznał, że w jego ocenie aktorka źle opiekowała się umierającą na raka matką. To zaskakująca wypowiedź w ustach mężczyzny, który sam porzucił rodzinę i na którego pomoc bliscy nie mogli liczyć. Ojciec Joanny Koroniewskiej ma ponadto żal do córki, że nie pozwoliła mu poznać wnuczek:

„Janinka i Helenka to moje jedyne wnuczki, ale nigdy ich nie spotkałem. (...) Dzwoniłem, gdy Asia była w ciąży, ale jej mąż przejął słuchawkę. Miałem dać jego rodzinie spokój”.

Reakcja aktorki na te słowa mogła być tylko jedna: Joanna Koroniewska ucięła dyskusję na temat swoich kontaktów z ojcem, pisząc, że „ten samolot już dawno odleciał”. Doradziła też ojcu, by następnym razem spróbował porozmawiać z nią osobiście, a nie przez media. 

„Smutne jest to, że są ludzie, którym bardziej zależy na swoim własnym wizerunku niż rzeczywistej potrzebie. (...) Ojciec to stan emocji, a nie wspólny kod DNA”.

Komentarz wydaje się zbędny. Joannie Koroniewskiej życzymy dużo siły.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Najlepsze memy o tacie na Dzień Ojca 2017 [WIDEO]
Zebraliśmy na filmie najlepsze memy i cytaty o tacie. Zobacz, które cię wzruszają najbardziej, a które uważasz za najbardziej trafione.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy