Joanna Koroniewska
fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska urodzi syna czy córkę? My już wiemy!

Aktorka jest już mamą 8-letniej Janinki. Przyszła pora na syna?
Milena Oszczepalińska
Joanna Koroniewska
fot. ONS.pl
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o drugiej ciąży Joanny Koroniewskiej, a teraz wiemy już, jakiej płci będzie drugie dziecko aktorki. Jak myślicie, Ania Koroniewska i Maciek Dowbor spodziewają się syna, czy córki? Przypominamy, że dziewczynkę już mają. W 2009 roku przyszła na świat ich pierwsza córka – Janina.

Jakiej płci będzie drugie dziecko Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?

Wiele osób wróżyło Asi i Maćkowi, że tym razem zostaną rodzicami chłopca. Mają już córkę, to teraz kolej na syna, żeby było do pary. A jednak… będzie druga dziewczynka. Podobno 8-letnia Janina nie może się już doczekać, kiedy pozna swoje rodzeństwo. Nie wiemy jeszcze, jakie imię para wybrała dla dziecka, ale to już pewne, że dziewczynka przyjdzie na świat w styczniu przyszłego roku.
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Czy Joanna Koroniewska usunie się w cień aktorstwa z powodu ciąży?

Aktorka przygotowywała się do tej ciąży już od dawna, systematycznie zmniejszając ilość pracy. Jakiś czas temu zrezygnowała z udziału w serialu, w którym grała, nie szukała też nowych ofert. Jedynie w teatrze wciąż można ją spotkać. Jak przyznaje w rozmowie z „Party” menedżerka aktorki, Aleksandra Piwar, „Joanna na razie czuje się bardzo dobrze i do końca września zamierza pracować. Potem wybiera się na kilkumiesięczny urlop macierzyński”.

Joanna zamierza wrócić do pracy w maju 2018 roku, ponieważ wtedy zaczną się nagrania do nowego serialu, w którym aktorka dostała jedną z ról. Nie zamierza jednak po porodzie angażować się w zbyt wiele rzeczy, bo chce jak najlepiej sprawdzić się w roli podwójnej mamy.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz też: Klara Lewandowska podziwia widoki w chmurach

Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy