Joanna Koroniewska
fot. ONS/Instragram.com

Joanna Koroniewska urodziła! Maciej Dowbor skomentował wydarzenie w zabawny sposób

Aktorka i prezenter pochwalili się radosną nowiną na Instagramie. Zdradzili także płeć dziecka.
Joanna Koroniewska
fot. ONS/Instragram.com
Od 2013 roku Joanna Koroniewska, znana głównie z roli Małgosi w telenoweli "M jak miłość", powoli wycofywała się z życia zawodowego. Nie decydowała się na żadne nowe role w serialach, ale w dalszym ciągu można ją było oglądać na deskach teatru. Niedawno gwiazda po raz drugi została mamą. Radosną nowiną podzieliła się ze swymi fanami w mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu ciężarna Joanna Koroniewska została zaatakowana przez jednego z hejterów, który zostawił brutalny komentarz na profilu społecznościowym aktorki. Z uwagi na drastyczne słowa, jaki padają w wypowiedzi, nie będziemy go przytaczać. Maciej Dowbor szybko stanął w obronie żony i opublikował w sieci wpis, w którym apelował, by nie przekraczać granicy dobrego smaku. Pod jego wpisem rozpoczęła się burzliwa dyskusja fanów, którzy byli oburzeni komentarzem użytkownika serwisu. Jak tak można!!! Jak trzeba być podłym?”, Chyba przekroczono już wszystkie granice, „Internet nie powinnien być bezkarny! – pisali fani w komentarzach. W obronie aktorki stanęły również inne znane osoby, między innymi Edyta Pazura. Na szczęście sprawa zakończyła się jedynie na słownych pogróżkach anonimowego hejtera.

Koroniewska i Dowbor zostali rodzicami

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor należą do jednych z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Aktorka i prezenter mają już 8-letnią córeczkę Janinę. Podobno to właśnie ona namówiła swoich sławnych rodziców na kolejne dziecko. Początkowo para obawiała się, że nie uda im się zorganizować życia z dwójką dzieci. W rezultacie jednak stwierdzili, że nie ma sensu stwarzać problemów tam, gdzie ich nie ma.

W tym roku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz drugi zostali rodzicami. W poniedziałek, 12 lutego, na świat przyszła druga córeczka małżonków. Z tej okazji Joanna Koroniewska pochwaliła się na Instagramie różowym tortem z napisem "Little Princess".
 

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki - napisała aktorka na Instagramie. Jak widać, mama i dziecko czują się dobrze. Imię jak na razie jeszcze jest nieznane.
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

"Spełniłem obywatelski obowiązek..."

Maciej Dowbor w swoim stylu skomentował pojawienie się nowego członka rodziny. Maciej Dowbor również opublikował post, w którym poinformował o tym, że po raz drugi został ojcem. Na swoim Instagramie dodał zdjęcie, pod którym napisał: Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym. #newbabyborn #happydad #nowyczlonekrodziny #500plus #szczesliwirodzice. Prezenter umieścił także zdjęcie dziecięcego ubranka z napisem "IronBaby".
 

Wyglądana to , że prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo” cieszy się, że w końcu otrzyma dodatek 500+. Widać, że Maciej Dowbor ma duży dystans do siebie i nie stara się pokazać, że jest typowym "celebrytą". Choć większość fanów odebrała jego wypowiedź, jako żart, niektórym internautom zabrakło poczucia humoru. I tylko takie aspekty bycia tatą po raz drugi? Słabo... - komentowali na Instagramie. Głównie jednak przeważały pozytywne komentarze: Brawo!!!! Serdecznie gratulacje dla całej Rodzinki - dużo zdrowia dla Nowego Członka Rodziny i mamy.

My również gratulujemy szczęśliwym rodzicom i życzymy dużo zdrowia!

Źródło:
instagram.com/joannakoroniewska/instagram.com/maciejdowbor_totalneporuszenie/

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy