Joanna Moro
fot. Instagram/joannamoro.official

Joanna Moro karmi piersią na zdjęciu. Internauci komentują: „Talentu ciut ciut to trzeba zarobić na dziecku”

Sesje zdjęciowe z dzieckiem, które publikuje Joanna Moro, są dość kontrowersyjne i raczej źle odbierane przez internautów... Tak było i tym razem, znów posypały się negatywne komentarze pod zdjęciem aktorki.
Joanna  Biegaj
Joanna Moro
fot. Instagram/joannamoro.official
Joanna Moro na swoim Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z dzieckiem. Ostatnio pochwaliła się nagą sesją z córeczką, a także zdjęciem, na którym pozuje z dzieckiem w koronie Matki Boskiej. Tym razem aktorka opublikowała fotografię, na której widać, jak karmi córkę piersią.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Macierzyństwo i karmienie piersią mogą być drogowskazem prowadzącym nas przez historię sztuki, która jest także historią ludzkości. Karmienie piersią dopiero w ostatnim stuleciu straciło swoją pozycję w sztukach plastycznych. Wcześniej motyw karmiącej matki wykorzystywany był jako wyraz piękna, kategorii hołubionej w sztuce przez wieki. Jakie znacie obrazy karmiących matek ? Jest tyle pięknych ... udostępnię dziś w stories . To zdjęcie jest inspiracja obrazem Pabla Picassa z 1905 roku Materninad. #matkakarmiaca #karmiepiersia #instaphoto #inspiration #pablopicasso #mamaija #roz Fot. I stylizacja @eliana_photography_pl Charakteryzacja @makeantonina

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Zdjęcie inspirowane obrazem Picassa

Joanna Moro opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jak karmi córeczkę piersią. Jest ono inspirowane obrazem Pabla Picassa. Aktorka fotografię opatrzyła słowami:
„Macierzyństwo i karmienie piersią mogą być drogowskazem prowadzącym nas przez historię sztuki, która jest także historią ludzkości. Karmienie piersią dopiero w ostatnim stuleciu straciło swoją pozycję w sztukach plastycznych. Wcześniej motyw karmiącej matki wykorzystywany był jako wyraz piękna, kategorii hołubionej w sztuce przez wieki.
Jakie znacie obrazy karmiących matek ? Jest tyle pięknych ... udostępnię dziś w stories .
To zdjęcie jest inspiracja obrazem Pabla Picassa z 1905 roku Materninad”.
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Burza w komentarzach

Nie wszystkim spodobało się zdjęcie Joasi. Internauci w swoich komentarzach byli bezlitośni:

„Talentu ciut ciut to trzeba zarobić na dziecku 😢😢”

„Gwiazdy zachowują się tak jak tylko by oni rodzili dzieci .... Wszystko na pokaz”

„Irytują mnie raczej takie zdjęcia na pokaz wszystkim ludzia. Fajnie mieć takie zdjęcie ale dla siebie”

„Są Majdany są Szatany no i mamy Moro za pieniądze pokażą wszystko 😪😪😪😪”

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram​

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy