johnsons baby
fot. Fotolia

Wiemy już, który szampon dla dzieci jest najlepszy

Łatwo się spłukuje, pięknie pachnie, doskonale myje włosy i skórę głowy dziecka, a w dodatku nie szczypie w oczy? Mamy z Babyonline.pl przekonały się, że to możliwe i znalazły idealny szampon dla dzieci. Sprawdź, o jakim kosmetyku mowa.
johnsons baby
fot. Fotolia
Jak wiadomo, nie każde dziecko lubi kąpiel. Powodów jest wiele – woda zalewająca całą buzię, szampon, który szczypie w oczy, a do tego nuda panująca w wannie. To zniechęciłoby do kąpieli niejednego dorosłego, a co dopiero malucha. Każdy brzdąc lubi jednak dobrą zabawę. Czy da się połączyć przyjemne z pożytecznym i zamienić codzienną kąpiel we wspaniałą morską przygodę? Oczywiście! Trzeba jednak znaleźć odpowiedni szampon do mycia głowy dziecka. Mamy z Babyonline.pl już go znalazły.

Idealny szampon dla dzieci

100 mam i ich maluchów przetestowało JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon w piance. Co najbardziej spodobało się naszym testerkom w tym kosmetyku? Prawie 73% mam za najważniejsze zalety szamponu uznało to, że produkt łatwo się spłukuje i tworzy delikatną piankę, którą można wykorzystać do zabawy z dzieckiem. Pozostałe testerki doceniły to, że szampon nie szczypie w oczy, nie podrażnia skóry dziecka, ma ładny zapach i poręczne opakowanie. Wszystkie testerki zgodnie przyznały, że buteleczka, w której zamknięty jest produkt, jest wygodna i funkcjonalna, a pompka pozwala na precyzyjne dozowanie kosmetyku. Dzięki tym zaletom JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon w piance podbił serca mam – aż 94% z nich było zadowolone z tego produktu bardziej niż z kosmetyków do mycia głowy, których używały wcześniej. Nie ma w tym nic dziwnego, bo – jak przyznały wszystkie mamy – włosy maluszków po użyciu JOHNSON’S® Baby łatwo spłukującego się szamponu w piance są miękkie, delikatne, błyszczące i dobrze nawilżone, a do tego pięknie pachną.
Dla wielu rodziców przy codziennych zakupach poza jakością wybieranych przez nich produktów dla dzieci ważna jest też cena. Tu również JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon w piance nie ma sobie równych. Prawie 90% uznało, że produkt jest bardziej wydajny niż te, których używały do tej pory, a jego cena jest odpowiednia w stosunku do jakości.

JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon w piance w opinii mam z Babyonline.pl

Aż 97% mam z radością przyznaje, że ich maluchy dużo bardziej polubiły mycie głowy od kiedy w wodnych harcach zaczął im towarzyszyć JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon w piance i że ten produkt całkowicie zmienił ich codzienne kąpiele. Co o kosmetyku mówią testerki?
  • Mycie głowy zamieniło się z monotonii i konieczności w niezłą frajdę i zabawę.
  • Kąpiel stała się dla nas przyjemnością - nie ma już płaczu, rozpaczy, jest zabawa i wiele uśmiechu. Kąpiel mogłaby teraz trwać wieczność :)
  • Moje dziecko pierwszego dnia zużyło pół butelki szamponu, było nim zachwycone. Synek kilka razy mył nim głowę podczas kąpieli. Ja też jestem zachwycona.
  • Od teraz kąpiel stała się miłym rytuałem. Jest to wesoła zabawa połączona z higieną.
  • Szampon ten był dla nas źródłem fantastycznej zabawy podczas kąpieli. Z piany tworzyłyśmy brodę oraz kosmiczne nakrycia głowy, zabawie nie było końca.
  • Od czasu, kiedy przyszedł do testowania szampon JOHNSON'S® Baby moje dziecko przekonało się do mycia włosków. To coś niebywałego. Teraz samo wyciąga rączkę po piankę i nakłada na główkę. Ile przy tym śmiechu i radości.
 
Nic, więc dziwnego, że prawie wszystkie mamy chcą nadal używać JOHNSON’S® Baby łatwo spłukującego się szamponu w piance i z czystym sumieniem poleciłyby go innym mamom. Czy można marzyć o lepszej rekomendacji?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy