Justyna Żyła
fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła porównuje córkę do swojego byłego męża: „Klon”

Justyna Żyła opublikowała w mediach społecznościowych filmik ze swoją córką w roli głównej. Porównała w nim dziewczynkę do Piotra Żyły. Zrobiła to jednak w miły sposób, doceniając energię i sportowe zacięcie dziecka.
Joanna  Biegaj
Justyna Żyła
fot. Instagram/justynazyla
Justyna Żyła nie zawsze miała dobre kontakty z ojcem swoich dzieci. Był czas, kiedy zarzucała swojemu byłemu mężowi, że płaci zbyt niskie alimenty na dzieci lub nie ma z nimi dobrego kontaktu. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że relacje byłych małżonków znacznie się ociepliły. 

Córka to cały tata?

Justyna Żyła udostępniła w mediach społecznościowych filmik, na którym widać jej młodszą pociechę. Na nagraniu można zauważyć, że córka Justyny Żyły doskonale bawi się w parku rozrywki. Dumna mama opisała filmik następującymi słowami: „No, no, ojciec... Twoja krew. Klon!”.

Góralka doceniła sprawność swojej córki i zauważyła również, że tę cechę Karolina odziedziczyła po swoim tacie. Dodatkowo na nagraniu słychać głos Piotra Żyły. Może to oznaczać, że skoczek towarzyszył swojej rodzinie podczas niedzielnego popołudnia.
 

Instagram.justynazyla

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Otylia Jędrzejczak została mamą [WIDEO]
Była pływaczka - mistrzyni olimpijska - urodziła swoją pierwszą córeczkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy