GRY
 
 

Karmienie piersią w trakcie ślubu - co o tym myślicie?

Dzień ślubu powinien być wyjątkowy, nawet jeśli wśród gości jest Twoje... głodne dziecko. Zobacz zdjęcie!

Mama karmi piersią w czasie własnego ślubu
fot. Facebook/Breastfeeding Mama Talk
Temat karmienia piersią w miejscach publicznych dzieli kobiety na zdecydowane przeciwniczki, zwolenniczki i takie, które karmią, ale uważają, że warto to robić dyskretnie, np. zakrywając się przed wścibskimi spojrzeniami. 

Decyzja o tym, którą z mam jesteśmy, podejmowana jest w sposób naturalny, bo wypływa zdecydowanie z naszego charakteru i usposobienia. Jednym wcale nie przeszkadza pokazanie fragmentu piersi, jeżeli służy to celom wyższym, jak nakarmienie dziecka, inne nigdy w  życiu nie odsłonią się przed ludźmi. I to jest właśnie cudowne, że każda kobieta ma prawo stanowić sama o sobie.

Wieki dzień 

Ta mama 9-miesięcznego dziecka, postanowiła wyjść za mąż. Maleństwo towarzyszyło rodzicom w tym podniosłym dniu, trzymane przez babcie i ciocie na rękach. W trakcie trwania uroczystości, maluch zaczął przeraźliwe płakać, nikt nie mógł go uspokoić. Wtedy mama postanowiła nakarmić dziecko. W tym wyjątkowym dniu, który powinien być tylko jej świętem, dziecko okazało się być najważniejsze


fot. Lana Nimmons

Widok panny młodej, karmiącej w kościele swoje dziecko, wywołał wiele emocji. Niektórzy skwitowali jej zachowanie jako normalne i naturalne, a inni jako głupie i bezsensowne. Obnażanie się i to w kościele, było dla niektórych piękne, ale i odrażające. Każdy kto spojrzy na te zdjęcie, będzie pewnie miał inne zdanie.

Jakie jest więc Wasze? Czy to zbyt wiele, czy też uważacie, że jest to w pełni uzasadnione i zachowałybyście się tak samo w podobnej sytuacji? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawe :-)

Przeczytaj także: Karmiące cyce na ulice? Zdecydowanie tak!
Redakcja poleca: Czy przeszkadza ci karmienie dzieci piersią w miejscach publicznych [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów o to, czy przeszkadza im karmienie dzieci w miejscach publicznych.
Doładuj
Przeładuj