GRY
 
 

KidZone - promujemy najwyższą jakość dlas dzieci i rodziców

Ruszyła II Edycja Projektu Znak Jakości KidZone pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Kidzone, Znak jakości Kidzone
fot. materiały prasowe
Znak Jakości KidZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami dedykowanymi najmłodszym. Jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, a także:
  • podnosi prestiż w oczach konkurencji
  • zwiększa zaufanie Partnerów i Klientów
  • pomaga w efektywnym budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i jej renomy
  • dynamizuje pozyskiwanie nowych Klientów i kontrahentów
  • potwierdza właściwe zarządzanie firmą oraz wysoką jakość oferowanych towarów i usług
  • umacnia pozycję firmy na rynku
  • jako doskonałe narzędzie promocji, pomaga w rozwoju firmy oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności
Celem Projektu jest promowanie idei najwyższej jakości wśród firm kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Producenci, dystrybutorzy oraz usługodawcy spełniający to kryterium mogą ubiegać się o certyfikat Znak Jakości KidZone.

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości. Przyznawany Znak Jakości KidZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które poprzez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Certyfikat Znak Jakości KidZone - synonim najwyższej jakości! Wskazówka dla wszystkich rodziców!

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się do projektu na bieżąco, jednak nie później niż do 31.12.2013. Szczegółowe informacje (regulamin, formularze zgłoszeniowe) dostępne są na stronie www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/.

Uroczysta Gala Finałowa z udziałem Laureatów - styczeń 2014

Patroni medialni: parenting.pl, Bajkownia- Fabryka Bajek, Baby Radio, dzidziusiowo.pl, wolnasobota.pl, LaDiva, MamaJakTy, Dziecko- Najlepsza Inwestycja, bejbej.pl; Dobra Mama, e-maluszki.pl, Dziecko w Warszawie, Edula.pl, Mama na zakupach, Edupełzaki, SkarbyDzieci.pl, Radio Bajka, Miejsca Dzieci, Zaradna Mama, Modaija.pl, miesięcznik Gaga, Lupiko.pl, Bliżej przedszkola, babyonline.pl

Organizator: KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci- realizator Projektu Znak Jakości, wydawca Kart rabatowych dla Rodziców, organizator Programu Lojalnościowego dla firm z branży dziecięcej, Agencja marketingowa
Redakcja poleca: Jakie prawa dziecka są ważne dla naszych redaktorek? Zobacz film!
Wśród redaktorek Babyonline nowa książka Doroty Zawadzkiej „Dziecko swoje prawa ma” cieszy się ogromną popularnością. Każda z nas przeczytała ją od deski do deski. I każda z nas ma takie prawo dziecka, które jest dla niej szczególnie ważne. Zobacz film, w którym redaktorki mówią o dziecięcych prawach.
Doładuj
Przeładuj