GRY
 
 

Kolekcja butów sportowych KLARY Lewandowskiej jest imponująca!

Ile par butów potrzebuje kilkumiesięczna dziewczynka? Nie uwierzycie!

Ania Lewandowska z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Zdaje się, że polskim blogerkom modowym rośnie konkurencja. Ania Lewandowska pochwaliła się właśnie w sieci kolekcją butów sportowych swojej 9-miesięcznej córeczki. Jak myślicie, ile par butów ma mała Klara? My jesteśmy zaskoczone taką ilością. Wiele dorosłych kobiet ma mniej obuwia sportowego, niż córka Lewandowskich. Ale to w końcu dziecko sportowców :)

Kolekcja butów Klary Lewandowskiej

Ania Lewandowska oprócz filmów z treningami organizuje także obozy sportowe dla aktywnych kobiet o nazwie "Camp by Ann". Pakując się na ostatni wyjazd, który właśnie się rozpoczął, wrzuciła na swój profil na instagramie zdjęcie, jak wraz z Klarą wkładają do walizki ostatnie niezbędne rzeczy. Fotografia jest urocza i widać, że dziewczyny dobrze bawią się przy pakowaniu, ale największą uwagę przyciąga pudełko z bucikami córki Ani. Klara ma dopiero 9 miesięcy, a już ma 9 par butów sportowych! I widać, że bardzo je lubi, bo jeden z nich nawet trzyma w rączce.

Co o tym myślicie? Czy tak małe dziecko potrzebuje aż tylu par butków? Ile par butów mają wasze niemowlaki?
Redakcja poleca: Ania Lewandowska podpowiada jak ćwiczyć w ciąży – film
Jakie ćwiczenia w ciąży są bezpieczne, a jakie nie? Swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu zdradza Ania Lewandowska, trenerka osobista – obejrzyj film!

Jakie powinny być buty dla niemowlaka?

Buty dla dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, nie mogą być sztywne i mieć twarde podeszwy. Dla takich dzieci produkowane są tzw. niechodki, czyli miękkie kapciuszki, które nie krępują stópek. W domu najlepiej jednak, żeby niemowlaki poruszały się boso lub w skarpetkach, a wtedy nauka stawiania pierwszych kroczków będzie na pewno łatwiejsza. 

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj