Anna Lewandowska ćwiczy karate
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to mistrzyni karate, a Klara...?

Zgadniecie, jaki talent sportowy ma córka słynnej polskiej trenerki fitness?
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska ćwiczy karate
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Można by się spodziewać, że córka najsłynniejszej polskiej trenerki fitness i jednego z najlepszych na świecie piłkarzy również odziedziczy talent do sportu. Póki co jednak nie wydaje się, że pójdzie w ślady rodziców. Ania wrzuciła ostatnio filmik, na którym widać, jak mała Klara… Zgadnijcie, co potrafi ta mała dziewczynka!

Jaki talent sportowy ma Klara Lewandowska?

Anna Lewandowska razem z prawie 9-miesięczną córką Klarą jest właśnie na obozie sportowym dla kobiet. Dziewczynka doskonale odnajduje się w nowych warunkach. Ania pochwaliła się nawet, jak córka bawi się i zjada zdrowe i smaczne posiłki. Tym razem z kolei na swoim profilu na instagramie trenerka wrzuciła instastory, jak Klara… tańczy! Widok 9-miesięcznego tańczącego niemowlaka zawsze jest rozczulający. Zobaczcie, jakie słodkie spodenki ma na sobie dziewczynka:
Ciekawe, czy teraz Ania kupi Klarze buty taneczne. Jak na razie pokazała, jak dużą kolekcję sportowych butów ma dziewczynka.

Ania zwierzyła się też swoim fankom na instagramie, że to już drugi obóz, na którym jest razem z Klarą, tyle że poprzednio dziewczynka była jeszcze w jej brzuchu. Pod jednym z postów napisała: "Jej uśmiech zaraża, a miłość rozczula. A to co kocham najbardziej to... fakt, że część mnie „spaceruje” na tym świecie. Dokładnie rok temu, w tym samym miejscu, na obozie, była jeszcze w brzuszku (wtedy byłam w 6 miesiącu ciąży). Teraz ... Jest tutaj ze mną, wspiera mnie! ❤️Znasz to Droga Mamo? Wzruszona ...". Przygoda Klary ze sportem zaczęła się na tyle wcześnie, że prawdopodobnie stanie się on częścią jej życia, podobnie jak jej rodziców. Czy wybierze taniec, czy coś innego, tego jeszcze nie wiadomo. Póki co dzielnie raczkuje sobie po wśród ćwiczących kobiet i widać bardzo jej się to podoba. 

A wasze niemowlaki jakie mają talenty? Też lubią tańczyć? Dzieci w tym wieku często interesują się muzyką, lubią nie tylko tańczyć, lecz także grać na cymbałkach czy bębenku. Znacie to? :)

Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy