test ciążowy
fot. materiały prasowe

Konkurs „Wtedy wszystko się zaczęło…”

Co czułaś, kiedy dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą? Podziel się z nami swoimi wspomnieniami i wygraj 1 z 5 mat Fisher-Price „Wesoły Samochodzik”.
test ciążowy
fot. materiały prasowe
Niezależnie od tego, czy ciąża jest planowana i długo wyczekiwana czy trochę cię zaskakuje, moment, w którym dowiadujesz się, że zostaniesz mamą, jest absolutnie wyjątkowy. Radość, euforia, ale też strach i mnóstwo obaw – w tej jednej chwili, kiedy patrzysz na dwie kreski na teście ciążowym, te wszystkie emocje mieszają się ze sobą. Pamiętasz jeszcze ten moment? Jak zareagowałaś, kiedy dowiedziałaś się, że nosisz pod sercem swoje dziecko? Co wtedy czułaś? Podziel się z nami swoimi wspomnieniami, opisz, jak to wszystko się zaczęło i wygraj wspaniałe nagrody.

Nagrody

5 x mata Fisher-Price „Wesoły Samochodzik”

Zadanie konkursowe

 
Przed Tobą najważniejsza rola w Twoim życiu – bycie mamą. Dobrze się do niej przygotuj.  Dołącz do Klubu Enfamama i korzystaj z fachowych porad ekspertów oraz doświadczenia innych mam.
 

 
Enfamil Premium 2, mleko następne. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy