GRY
 
 

Jakość inspiruje kreatywność

Chcesz kreatywnie rozwijać swoje dziecko? Poświęć mu swój czas i wybierz przybory, dzięki którym będzie mogło bezpiecznie i twórczo rozwijać swoje zdolności manualne. Weź udział w konkursie i wygraj zestawy nagród od BIC Kids.

Bic Kids - konkurs
fot. materiały prasowe
Już od najmłodszych lat warto rozwijać u dziecka zdolności kreatywne i manualne. Malując, czy rysując dziecko przygotowuje się do nauki pisania, a także ćwiczy rączkę do ważnych zajęć, które wymagają precyzji.

Ważne, żeby kredki, flamastry, czy inne produkty do pisania i malowania były bezpieczne dla naszego dziecka, czyli wykonane z substancji nietoksycznych.
Produkty marki BIC Kids przeznaczone są dla dzieci już od 1. roku życia. W ofercie znajdziemy zarówno przybory do kolorowania (kredki, flamastry, przybory do wykonywania prac zdobniczych), jak i do nauki pisania (cienkopisy, zakreślacze). Produkty te są bezpieczne i wygodne dla naszego dziecka, a co również ważne dla rodziców, w większości zmywalne, dzięki czemu nie pozostawiają plam na ubraniach i skórze dziecka.

Różnorodność produktów marki BIC Kids pozwoli stworzyć wam prawdziwe dzieła sztuki, a czas, który razem spędzicie będzie najlepszą zabawą, której nie można kupić za żadne pieniądze.
[[include|sub_serwisy/bic_2014/index.php]]

Znamy już laureatów!

Nagroda główna:

Dorota K. (Włocławek)
Ewelina J.-G. (Szczecin)
Natalia G. (Włocławek)

Nagroda dodatkowa:
Karolina W. (Piaseczno)
Julita K. (Wronki)
Danuta G. (Sieradz)
Iwona N. (Dobczyce)
Kamila G. (Białystok)
Małgorzata D. (Frampol)
Agnieszka Z. (Muszyna)
Justyna K. (Chorzów)
Alicja Ś. (Jasienica Rosielna)
Katarzyna P. (Białystok)

3 nagrody główne (o łącznej wartości 259zł):

10 zestawów nagród pocieszenia (o łącznej wartości 132 zł):

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj