Lara Gessler pokazała zdjęcie dziecka
fot. Instagram/lara_gessler

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie dziecka! Reakcja Magdy Gessler bezcenna!

Lara Gessler niedawno została po raz pierwszy mamą. Restauratorka pochwaliła się zdjęciem maluszka. Widok niemowlaka rozczula, ale to komentarz Magdy Gessler najbardziej przykuwa uwagę.
Joanna  Biegaj
Lara Gessler pokazała zdjęcie dziecka
fot. Instagram/lara_gessler
Córka Magdy Gessler od początku ciąży chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Kobieta zdradziła między innymi, że nie zamierza rodzić w luksusowej klinice. Kilka dni temu na świat przyszło dziecko Lary, teraz młoda mama opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa.

Pierwsze zdjęcie dziecka

W środę na Instagramie Lary pojawiło się pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Młodzi rodzice w ten sposób poinformowali świat, że ich rodzina właśnie się powiększyła. Lara pod zdjęciem dodała krótki, ale uroczy wpis: „Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej 🕊🥰🦦♥️ Mamy Ją!”
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.

Reakcja babci

Pod zdjęciem posypały się gratulacje, jednak to komentarz babci, czyli Magdy Gessler chwyta za serce: „Babcia się popłakała ze wzruszenia. To ten jedno z najważniejszych przeżyć w życiu”

Dumna babcia także na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie córki, zięcia i wnuczki, opisując je słowami: „Lara jest mama .. ja babcia Piotr tata Tadeusz wujkiem moj tata Mirosław pradziadkiem ... wzruszające piekne .. ona malenka jest wsród nas dziewc ynecxka ....”

Dumny wujek

Również Tadeusz Müller (brat Lary) poinformował, że został wujkiem. Przekazał rodzicom gratulacje w bardzo oryginalny sposób - opublikował zdjęcie z talerzem, na którym widnieje napis: „ZOSTAŁEM WUJKIEM! Lara jesteś superwoman”.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]
 
Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy