Ania i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9

Lewandowscy zdradzają, jakie powinno być pierwsze słowo Klary

Wcale nie „mama” lub „tata”
Milena Oszczepalińska
Ania i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9
Ania i Robert Lewandowscy pojawili się wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego. Choć prowadzący sam nie ma dzieci i raczej mu do nich nie spieszno, nie mógł nie zapytać pary o Klarę. Chciał wiedzieć, jakie jest ich marzenie w kwestii pierwszego słowa, jakie kilkumiesięczna córka już wkrótce wypowie. Wiecie, co Ania i Robert zgodnie odpowiedzieli? Zdziwicie się!

Pierwsze słowo Klary to…

Ania i Robert na pytanie o to, co chcieliby usłyszeć od swojej córki jako pierwsze, bez wahania wiedzieli,co by to miało być. Być może Kuba Wojewódzki liczył na to, że para zacznie się licytować, czy ma to być „mama”, czy „tata”, ale Lewandowskim zależy na zupełnie innym słowie. Wyznali, że marzą o tym, by Klara powiedziała im „kocham cię. Każdego dnia robią wszystko, by wkrótce takie właśnie wyrażenie usłyszeć od swojej małej córeczki. Robert, choć dużo trenuje, stara się spędzać z córką każdą wolną chwilę i uwielbia te ich wspólne zabawy, a Ania preferuje rodzicielstwo bliskości i zabiera córkę nawet na salę treningową.
Szczęśliwi rodzice robią wszystko z miłości do Klary i z pewnością mogą liczyć na to, że córka im to odwzajemni, ale raczej nie pierwszym słowem, tylko gestem. „Kocham cię” to już wyczyn językowy dla takiego małego człowieka. Mamy nadzieję, że „mama” i „tata” z ust małej Klary również zadowoli gwiazdorską parę.

A jakie były pierwsze słowa waszych dzieci?

Zobacz też: Nowe stylizacje Anny i Klary Lewandowskiej. Absolutny HIT 2017!
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy