GRY

Magdalena Boczarska na oficjalnej gali. Pierwszy raz po urodzeniu dziecka

Aktorka pojawiła się czerwonym dywanie podczas gali Bestsellery Empiku. Wyglądała zjawiskowo!

Magdalena Boczarska
fot. East News
W grudniu ubiegłego roku Magdalena Boczarska po raz pierwszy została mamą. Chłopiec otrzymał na imię Henryk – to jedno z bardziej tradycyjnych polskich imion. Ojcem dziecka aktorki jest Mateusz Banasiuk, znany między innymi z seriali „Ojciec Mateusz” i „Druga szansa”. Para jest związana ze sobą od czterech lat. Mimo, że aktorka jest o siedem lat starsza od swego partnera, to jej zdaniem różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Gwiazda zyskała rozgłos dzięki roli w filmie "Testosteron". Zagrała też w m.in. w komediach "Lejdis", "Idealny facet dla mojej dziewczyny" oraz "Jak się pozbyć cellulitu". Za rolę w filmie "Różyczka" została nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Jednak prawdziwa sława nadeszła, gdy Magdalena Boczarska wcieliła się w postać Michaliny Wisłockiej w kontrowersyjnym fil­mie "Sztu­ka ko­cha­nia". W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że to dzię­ki bo­ha­ter­ce, za­szła w ciążę.

Dwa miesiące po porodzie wyglądała zjawiskowo

Niedawno Magdalena Boczarska po raz pierwszy po urodzeniu dziecka pojawiła się na oficjalnej gali. Zarówno ona, jak i jej partner zwrócili uwagę fotoreporterów na czerwonym dywanie podczas gali Bestsellery Empiku. Młodzi rodzice promienieli szczęściem i chętnie pozowali razem na ściance. Uwagę mediów przykuła przede wszystkim figura aktorki, która na gali wystąpiła w skórzanych bordowych spodniach i czarnej bluzce z marszczonymi rękawami. Magdalena Boczarska zawsze słynęła z idealnej figury. Nic więc dziwnego, że w zaledwie dwa miesiące po ciąży wyglądała zjawiskowo.

Czy podoba wam się stylizacja Magdaleny Boczarskiej? Piszcie w komentarzach!

Źródło: plejada.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami? Odważna wypowiedź aktorki! [WIDEO]
Katarzyna Warnke, aktorka, która grała w takich produkcjach kinowych jak "Botoks" oraz najnowszy film "Kobiety mafii", opowiedziała szczerze o ciąży, macierzyństwie i strachu, który towarzyszy każdej kobiecie. Nie wszystko w showbiznesie jest takie piękne i cukierkowe, jak się czasami wydaje... Czy aktorki wolą robić karierę niż rodzić dzieci?

Ocena (1 ocena)

1.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Rozwiąż Quiz

Witajcie, wakacje!