Magdalena Boczarska
fot. East News

Magdalena Boczarska na oficjalnej gali. Pierwszy raz po urodzeniu dziecka

Aktorka pojawiła się czerwonym dywanie podczas gali Bestsellery Empiku. Wyglądała zjawiskowo!
Magdalena Boczarska
fot. East News
W grudniu ubiegłego roku Magdalena Boczarska po raz pierwszy została mamą. Chłopiec otrzymał na imię Henryk – to jedno z bardziej tradycyjnych polskich imion. Ojcem dziecka aktorki jest Mateusz Banasiuk, znany między innymi z seriali „Ojciec Mateusz” i „Druga szansa”. Para jest związana ze sobą od czterech lat. Mimo, że aktorka jest o siedem lat starsza od swego partnera, to jej zdaniem różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Gwiazda zyskała rozgłos dzięki roli w filmie "Testosteron". Zagrała też w m.in. w komediach "Lejdis", "Idealny facet dla mojej dziewczyny" oraz "Jak się pozbyć cellulitu". Za rolę w filmie "Różyczka" została nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Jednak prawdziwa sława nadeszła, gdy Magdalena Boczarska wcieliła się w postać Michaliny Wisłockiej w kontrowersyjnym fil­mie "Sztu­ka ko­cha­nia". W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że to dzię­ki bo­ha­ter­ce, za­szła w ciążę.

Dwa miesiące po porodzie wyglądała zjawiskowo

Niedawno Magdalena Boczarska po raz pierwszy po urodzeniu dziecka pojawiła się na oficjalnej gali. Zarówno ona, jak i jej partner zwrócili uwagę fotoreporterów na czerwonym dywanie podczas gali Bestsellery Empiku. Młodzi rodzice promienieli szczęściem i chętnie pozowali razem na ściance. Uwagę mediów przykuła przede wszystkim figura aktorki, która na gali wystąpiła w skórzanych bordowych spodniach i czarnej bluzce z marszczonymi rękawami. Magdalena Boczarska zawsze słynęła z idealnej figury. Nic więc dziwnego, że w zaledwie dwa miesiące po ciąży wyglądała zjawiskowo.

Czy podoba wam się stylizacja Magdaleny Boczarskiej? Piszcie w komentarzach!

Źródło: plejada.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę? - obejrzyj wywiad
Zaczynała w zespole Fasolki, potem był program Tik-Tak i Teleranek. Dziś gra w filmach, serialach, bierze udział w akcjach charytatywnych i... pracuje jako radca prawny! Jak wyglądały początki kariery Joanny Jabłczyńskiej? Obejrzyj wypowiedź gwiazdy!
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy