Małgorzata Rozenek jedzie na wakacje kamperem
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan jedzie na wakacje kamperem. Obiecuje, że będzie pokazywać się bez makijażu!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na długo wyczekiwane rodzinne wakacje kamperem po Szwecji. Jak zapowiedziała celebrytka, przez najbliższe dwa tygodnie będziemy oglądać ją wyłącznie w naturalnej wersji.
Sylwia Arlak
Małgorzata Rozenek jedzie na wakacje kamperem
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła nas do „idealnego” wizerunku. Na zdjęciach, które zamieszcza na swoim profilu na Instagramie, zawsze wygląda olśniewająco. Ma ułożone włosy, staranny makijaż i stylizacje, których mogłaby pozazdrościć jej niejedna celebrytka. Teraz jednak ma się to zmienić. Jak zapowiedziała gwiazda: „Przez następne dwa tygodnie zero make-upu, włosy w nieładzie, koszula flanelowa”.

Kamper zamiast luksusowego hotelu

Wszystko przez wakacje, na które Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się wraz ze swoimi dziećmi. Tym razem nie zatrzymali się w luksusowym hotelu. Po Szwecji podróżują... kamperem! Celebrytka przyznała, że marzyli o tym od dawna.

W niedzielę „Perfekcyjna Pani Domu” poinformowała na Instagramie swoich fanów, że „wielkie szwedzkie wakacje” właśnie się rozpoczęły. Zapowiedziała, że pokaże „prawdziwy, bez upiększeń i montażu zapis wakacji pięcioosobowej rodziny z czterema psami”.


Długo nie trzeba było czekać na pierwszy filmik. Widzimy na nim zaspaną celebrytkę, która szykuje się do wyjazdu. Oprowadziła fanów po kamperze i opowiedziała o swoich pierwszych zmartwieniach. 

Małgorzata Rozenek będzie siedziała w kuchni?

„Powiem wam, że jesteśmy bardzo mocno podekscytowani tym, co nas czeka. Będzie się działo! O ile miejsca w kuchni jest bardzo dużo... Przy czym pamiętajcie, że mamy pięcioosobową rodzinę, gdzie chłopcy starsi, Staś i Tadzio, jedzą czasem więcej niż Radzio. Będę gotowała dla czterech dorosłych osób, jednej kobiety i trzech chłopów! Będę siedziała w kuchni!” – opowiadała na InstaStories.


Jedyne, czym martwiła się celebrytka, to miejsce do przechowywania ubrań: „Okej, powiedzmy, że wezmę połowę, Radosławowi dam połowę… Tu pod łóżkiem schowamy jeszcze połowę”.

Czekacie na kolejne relacje Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Co robić w wakacje w domu? Pomysły na każdy dzień tygodnia
W tym roku z racji epidemii koronawirusa więcej rodzin zdecyduje się na spędzenie wakacji w domu. Wspólne gotowanie, eksperymenty czy poznawanie uroków swojej okolicy to dobre pomysły na spędzenie rodzinnego czasu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy