pierwsze zdjęcie Małgorzaty Rozenek z synem Henrykiem
fot. screen Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem. Poruszające słowa gwiazdy

Nareszcie! Gwiazda TVN zamieściła na Instagramie pierwszą fotografię z synkiem Henrykiem. Napisała też o wzruszającym przydomku, jaki chłopczyk dostał od lekarzy.
pierwsze zdjęcie Małgorzaty Rozenek z synem Henrykiem
fot. screen Instagram/m_rozenek
„Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś 💙 mały Cud 💙 przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego..." - napisała Małgorzata Rozenek przy zdjęciu zamieszczonym w czwartek wieczorem na Instagramie.

Henryk Waleczny „zmienił nasz świat"

Na zdjęciu celebrytka tuli z czułością swoje urodzone 10 czerwca trzecie dziecko. Henryczek nie spieszył się na świat, urodził się po terminie przez cesarskie cięcie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


„zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością 💙 bardzo Wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to 💙" - napisała Rozenek.
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

"Nasz piękny synek"

Radosław Majdan, mąż gwiazdy, zamieścił zdjęcie Henryczka na Instagramie dzień wcześniej. Nie mógł się doczekać, żeby podzielić się ze światem swoim szczęściem. Nic dziwnego, droga do upragnionego rodzicielstwa była dla tej pary wyjątkowo trudna. Na szczęście po latach prób Rozenek zaszła w ciążę dzięki in vitro, stając się tym samym ambasadorką par zmagających się z niepłodnością.

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️ " 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)


„Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak "każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej. 💙" - napisała na Instagramie Rozenek, a my życzymy mamie, tacie i małemu Heniowi dużo spokoju, szczęścia i miłości.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy